Új hozzászólás Aktív témák

  • td

    senior tag

    válasz emitter #795 üzenetére

    Na ezt a ''még ha infón is''-t most nem értem. :F Miért, az olyan rossz?
    Egyébként 4. FÉLévet írtam! ;)

    Lehet, hogy drizzt-tel keverlek, mindig együtt voltatok abban a topicban. Nem tudom, nem veled beszéltem-e BME-s infós dolgokról... :F


    Amúgy a Pascal szvsz dedó1 kategória, röhejesnek tartottam mindig is, hogy a könnyen tanulhatóság ürügyén ezt nyomták mindenhol (közben csak lusták voltak váltani). Mert középsuliban még elmegy, nade a felsőoktatásban??
    Bár azt elismerem, hogy a file-kezelés logikáját talán jobban bevési, mert közvetlenebbül történik, ill. a pointeres részek (lista, fa) is kevésbé körülményesek.
    A NIK-en úgy hallottam, épp ma, hogy átálltak C#-ra. Most. Eddig Pascal-Delphi ment... És a C# is egyszerű nyelv, szerintem jobb is ez. Nincsenek benne pl. olyan kezdőket megzavaró dolgok, mint hogy end után nincs pontosvessző, ha van else ág. A ciklusok is normálisabbak, és akkor most csak a legalapvetőbb dolgokat mondtam. Ha megnéztek egy álláskereső oldalt, akkor gyak. nem fogtok olyan hirdetést találni, hogy ''Delphi programozót keresünk'', viszont Java, C# (.NET), ritkábban C++ az megy. Össz. két ellenpéldát tudnék mondani az elmúlt két évből. Valami kisebb cég keresett két éve kőbányán Delphi+SQL tudással embert, ill. idén április-májusban a T-Systems pályakezdő delphiseket (fogalmam sincs, hogy ők mit ügyködnek ebben). Na, én ezekkel találkoztam.


    [Szerkesztve]

    ''Pre-visualization hardware by AMD Opteron processors.''

Új hozzászólás Aktív témák