Új hozzászólás Aktív témák

  • M@trixfan

    addikt

    válasz tildy #4908 üzenetére

    Sajnos más az MSC mint ami a kiegészítő képzés volt. Előbbi ugyanúgy darálás, utóbbi mindig egy szűkebb csoportos képzés volt. A tárgyak is külön voltak nekik, ötéves képzésben résztvevő hallgatók nem találkoztak a kiegesekkel. Szerintem sokkal könnyebben végezhető volt a kieg. Nem a buktatásra mentek rá nemtörődöm hozzáállással, hanem egy személyesebb képzés volt lényegében. Ismerek olyat aki aki a negatív top 10-ben szereplő Kecskeméti Főiskoláról jött és kiegen megszerezte a BME közlek ÉS gépész osztatlan diplomát. Elbeszélgetés alapján volt a felvételi és nekik külön voltak az óráik. Lenne olyan közlekes barátom aki kb. infarktust kapna, hogy valaki így mennyire meg tudta kerülni az egész BME gyilkolást. Óbudais BSC-vel, ha sikerül megírni a felvételit még jobban is járhat az ember a gyakorlati tudás miatt. Egyik barátom ismerőse is ha jól tudom így jött infó MSC-re. Amúgy szerintem a BME-t csak tönkretette ez az osztott képzés. Komolyan úgy érzem, hogy nálunk egy BSC-vel egyszerűen semmihez sem ért az ember. Ha annak idején én is a Kandóra megyek lehet sokkal előrébb lennék az életemben. Nem is az anyagiakra gondolok, hanem arra, hogy valószínű boldogabb ember lennék.

    [ Szerkesztve ]

    twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

Új hozzászólás Aktív témák