Keresés

Aktív témák

  • jozsi968

    tag

    válasz SzGee #5288 üzenetére

    Szia !
    Megrendeled a blue net m-et a 1777-en. Az első hónap végén automatikusan újraaktiválódik, majd ezt követően le kell tiltani az újabb automatikus újraaktiválást, mert a 3. hónaptól már nem él a 90,- Ft-os kedvezményes díj.Mikor lejár az M csomagod sms-t kapsz, ezután rendelheted az S-t.
    A kedvezményes csomagok igénybevételének feltétele, hogy amelyiket éppen aktiválni akarod, az nem volt aktiválva a kártyádon az előző 90 nap során. Magyarul ha januárban és februárban 133 MB-os csomagod van, aztán márciusban és áprilisban 33 MB-os, akkor májusban már éppen újra lehet 133 MB-osod, mert utóbbi február elején aktiválódott újra. (arra kell figyelni, hogy elteljen a 90 nap) Érdemes lehet egy-két napot ráhagyni hogy biztos meglegyen a 90 nap.
    Ha valaki csak VOIP-ra használja a mobilnetet, akkor bőven elég. Nekem így van mobilnetem 90,- Ft/hó áron már egy ideje.
    Én egyébként duál simes telóban használom a blue mobilos kártyát csak netre.
    Ha neked is csak nethez kell, érdemes lehet venni egy másik blue-s kártyát is, vagy pl. domino 5 kártyával kombinálva kihasználni az olcsó netet.
    Ja és még valami , én mivel csak netre használom, az egyenleget általában ellottózom. Ezzel azt akarom mondani, hogy nálam mindig kevesebb egyenleg van a kártyámon mint a net erdeti ára lenne. Így tuti nem tudnám megrenelni ha valamit el is számoltam.
    Nagyjából ennyi. Sok sikert!

Aktív témák