Keresés

Aktív témák

  • Dorien

    veterán

    válasz István89 #271 üzenetére

    Nem tart nekik semeddig. Szerintem az adathalászatra megy ki az egész hercehurca, hogy mindenféle sz@rt el tudjanak később adni.

    "Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

  • DS39

    nagyúr

    válasz István89 #271 üzenetére

    a djuice csak marketingből volt virtuális, azóta sem az, mindent a Telenor munkatársai intéznek. a Tesco az egyedüli tényleges virtuális szolgáltató, nekik tényleg nincs közük a Vodához, csak a hálózatukat használják.

    egyébként engem ez az ügyintézés mizéria tart vissza a Bluetól, mert oké leakasztok egy számot a Lidl-ben kifizetem, hazaviszem és akkor még telefonálgassak diszpécserrel..., hát helló 21. század, lehetne egy webes felület ahova beírom a dolgokat elküldöm és várok míg aktív lesz (ez max 3 nap kéne legyen), nem az hogy telefonon diktálgassak személyes adatokat, és aztán meg várjam a csodálatos postát hetek múlva is. szánalom.
    külföldön ezek a közértben kapható telefonok pont azért jók mert eldobhatók, nem kell hozzá szerződést kötni, veszed azt használod, hisz feltöltős kit érdekel kinek nevén van, tartozást nem tudsz generálni sehogy sem.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák