Keresés

Aktív témák

  • 1430

    senior tag

    válasz István89 #263 üzenetére

    T-Pontba menni blue mobile ügyet intézni? Azt tényleg felesleges.
    Egyébként a T-Mobile-tól hordozol blue mobile-hoz? Ha igen, akkor míg nem keres egy futár az új SIM-mel, addig nem is fog történni semmi.

    ''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

  • jackbacsi87

    senior tag

    válasz István89 #263 üzenetére

    Sajnos elég lassan dolgoznak.
    Pontos dátumokra már nem emléxem, de nálam így zajlott, mindent emailen keresztül:
    Kedden megkaptam számhordozási jóváhagyást vodától, még aznap elküldtem blue mobilnak. Csütörtök este jelezték, hogy hiányzik egy dokumentum. Csütörtök éjfél után (vagyis péntek) elküldtem. Következő héten kedd-szerda környékén megköszönték....,majd pénteken kaptam meg a sim kártyát.
    (Futár csaj miatt már megérte :C :C )
    Utána következő hét csütörtök rájuk telefonáltam, mi van már, mer ugye a sim még nem aktív. Ügyfélszolgálatos azt mondta, megsürgeti, de sokan akarnak számot hordozni. Péntek vagy szombat éjjel a vodás kártyám megszűnt létezni, (elvileg egyeztetni szoktak, mikor nem lesz kb 4órán keresztül szolgáltatás, ez elmaradt, na mind1)másnap beraktam a blue-t és minden ok volt.

    Ja, mobilnet most 2hónapig 100ft!!!!!!!Az akció a 30MB-osra, meg a 100MB-osra vonatkozik!Az 500MB-os akciós, ha jól emlékszem 1000ft.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák