Aktív témák

  • McLaca

    őstag

    válasz Murphys2 #4335 üzenetére

    Nekem márciusban Görögországban nem ment a hívásindítás. Raoming aktív volt, a mobilnet szépen működött is, bőven 2000 Ft feletti egyenleggel nem tudtam hívást indítani. Számok nemzetközi formátumban vannak a telefonomban, mióta világ a világ. A telenoros kártyámmal viszont ment a dolog. Amúgy buli volt a topicban, hogy moderálni kellett? Hogy miből maradtam ki... :D

    Apropó roaming: nem értem a különbséget. Blue mobile roaming és blue mobile roaming direkt van említve az ÁSZF-ben.
    De csak egy kód van a bekapcsoláshoz (*104#). Az lejön, hogy az egyiknél USSD-kóddal kell indítani a hívást, a másiknál normál módon, de mindkettőnél nemzetközi formátumban kell a szám, akkor meg mi értelme megkülönböztetni, illetve a kódosnak miért kell egyáltalán léteznie, ha egyébként azonos a díja?
    Hamarosan Szlovéniába megyek, majd ott is kipróbálom. A görögöknél a kódos verzióval nem kísérleteztem, nem volt idő rá és kéznél volt a telenoros telefon, de a szlovénoknál majd megnézem azt is (az egyenlegem valószínűleg ott sem lesz 3000 Ft felett).

    Üdv!

    A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

Aktív témák