Hirdetés

2015. január 30., péntek

Gyorskeresés

(#1751) endib

endib
(kvázi-tag)

Van 3 új készülék a kínálatban :)

(#1752) St3ven

St3ven
(PH! addikt)

T-s számlás előfizetőként lehet a netes My T-Mobile-ban blue mobile-os egyenleget feltölteni?

Samsung Galaxy S Advance 7 Active Core Neo Ace Pro DuoS Mini Pocket LTE Mega 12 Plus+

(#1753) szundybence

szundybence
(tag)

"Bármekkora összegű elektronikus feltöltés után 33 percet adnak ajándékba, amelyet 30 napon belül, Blue Mobile irányban lehet felhasználni."

És mikor? Mert én feltöltöttem, telefonálgatok, de a 33 perc még nem fogyott. Netán úgy értik, hogy ha a feltöltés után 1 hónapon belül elfogy az egész feltöltés, akkor még van 33 percem? Mert ha igen, akkor ez így nagyon karcsú. :(

(#1754) Gézengúz válasza szundybence (#1753) üzenetére

Gézengúz
(őstag)

Lépj be itt és nézd meg..

[link]

Szépen fogyni fog!

Illetve

*102#

[ Szerkesztve ]

Házad bárhol lehet, de Hazád csak itt

(#1755) dedike válasza szundybence (#1753) üzenetére

dedike
(PH! addikt)

Vagy nem hívsz blusokat. :U

Jó szerencsét!

(#1756) szundybence válasza Gézengúz (#1754) üzenetére

szundybence
(tag)

:R

(#1757) p0lip

p0lip
(kvázi-tag)

Sziasztok
A Blue Mobile kártyával lehetséges az elektronikus feltöltés a benzinkutaknál?

[ Szerkesztve ]

(#1758) Fecogame válasza p0lip (#1757) üzenetére

Fecogame
(őstag)
LOGOUT blog

Persze, T-Mobilosként kell feltölteni.

16dBi-s Wi-Fi antennák jelerősítéshez ( Raktáron! ) --> http://goo.gl/D29Wz

(#1759) p0lip válasza Fecogame (#1758) üzenetére

p0lip
(kvázi-tag)

Köszönöm szépen! :K

(#1760) Tuscoboy válasza club1 (#1) üzenetére

Tuscoboy
(újonc)

Lesz vmi telefon akció?

(#1761) 8th válasza Tuscoboy (#1760) üzenetére

8th
(senior tag)

:DDD

(#1762) v-man

v-man
(kvázi-tag)

Hali, új, micro simet csak futárral lehet igényelni vagy Lidlben is találni? Eddig kettőben kérdeztem és ott csak hagyományos volt :-(

(#1763) zoetsa válasza v-man (#1762) üzenetére

zoetsa
(kvázi-tag)

Vhol lejjebb már erről is volt szó részletesen.

(#1764) joelke HU válasza club1 (#1749) üzenetére

joelke HU
(fanatikus tag)

"Netezni tudsz, mert a hagyományos sim lock nem érvényes a blue hálózatára, mivel azonos a hálózatkód."

Háát nem tudom, nálam ez sem ment. Beraktam t-s telóba. Kiírta a bluemobile nevét operátornál, és a beállításoknál hang tiltva volt és az adatot látta ugyan, de mégsem ment a net, pedig ha legalább az ment volna, akkor nem adom el a telefonom.

Mindegy most vettem egy két kártyás független buta telót azt azzal tolom 9 ft-os blueshivást, két simmel így 4 kedvencemet olcsón hívhatom.

thl T6 pro ---- black

(#1765) Orgi

Orgi
(senior tag)

Sziasztok,
gondolom ezerszer kérdezték már, ezért bocsi :R
Van egy használaton kívüli Blue Mobileos készülékem. Kéne egy ismerősömnek, aki T-s. Fog benne menni a sim kártyája? Próbálom rábeszélni, hogy inkább a blue simet tartsa meg, de ez még folyamatban van, az infó ettől függetlenül érdekelne...

(#1766) club1 válasza Orgi (#1765) üzenetére

club1
(Szakértő)

Blue mobile-os készülékekben működik a Telekomos sim, csak fordítva nem néhány évig.

* * A privát üzenetek közül a fórumba való kérdésekre nem tudok válaszolni. * *

(#1767) Orgi válasza club1 (#1766) üzenetére

Orgi
(senior tag)

Ez remek hír, nagyon szépen köszönöm a gyors választ!

(#1768) joelke HU válasza Orgi (#1765) üzenetére

joelke HU
(fanatikus tag)

Igen, elméletileg annak nincs akadálya, hogy blue-függő telefonba t-s kari legyen, csak fordítva nem megy.

szerk.: hopp! megelőztek

[ Szerkesztve ]

thl T6 pro ---- black

(#1769) Samtya

Samtya
(újonc)

Sziasztok!

Blue mobilera történő márkaváltás esetén melyik Egyedi Előfizetői Szerződést kell elküldeni?
A dokumentumtárban másik van, mint amire én tippelek.

- Evolution, baby!

(#1770) sos456 válasza Samtya (#1769) üzenetére

sos456
(senior tag)
LOGOUT blog

Ha a régi számod szeretnéd hozzájuk vinni, akkor számhordozásos nyilatkozatot kell kitölteni. Új szerződés esetén jó amit letöltöttél. Ha T-s vagy MOL mobilos voltál, akkor jó a márkaváltásos nyomtatvány.

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=X5Izm1LQfw4 -ha vki még nem látta volna

(#1771) Samtya válasza sos456 (#1770) üzenetére

Samtya
(újonc)

T-s lesz Blue-vá alakítva, tudom, hogy a márkaváltásos nyomtatvány is kell.
Viszont nem erre kérdeztem rá, hanem az Egyedi Előfizetői Szerződésre, amiből szintén legalább kétfajta van.
Az egyik a dokumentumtárban megtalálható előfizetői szerződés (számhordozáshoz).
A másik pedig nincs benne a dokumentumtárban, viszont a neve a márkaváltásos nyilatkozathoz hasonlít, tehát MT_LIDL-el kezdődik. :)
A kétfajta Egyedi Előfizetői Szerződés nagyon hasonlít egymásra, de mégsem ugyanaz. :U
Egyébként az ügyet már elindítottam a dokumentumtárban nem található EESZ-el.

- Evolution, baby!

(#1772) zoetsa válasza Samtya (#1771) üzenetére

zoetsa
(kvázi-tag)

Legfeljebb beküldesz mindent egy levél kíséretében, oszt válogassák ki :D

(#1773) Gerr'y

Gerr'y
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

Sziasztok!
Djuice-ról szeretnék váltani Bluemobile-ra és az lenne a kérdésem hogy mikorra kellene időzítenem a számhordozási kérelmemet hogy ne járjak rosszul a szolgáltató cserével? Minden hónap 23. napján van a számlazárási ciklusom, tehát 24.-től pörög újra a "mérőóra".
Ha például jövőhét hétfőn dec. 22-én leadom a számhordozási kérelmemet és elfogadják, de mondjuk csak 25.-től kerülök át a bluemobilehoz, akkor teljes hónapra ki kell fizetnem a Djuice-os havidjam, vagy tört hónapot számláznak?

(#1774) zoetsa válasza Gerr'y (#1773) üzenetére

zoetsa
(kvázi-tag)

Teljesen tutira nem tudom már, de úgy rémlik, ilyenkor tört hónapot számolnak el. Egyébként meg 25-re már nem lesz meg, már cska a karácsony miatt sem. De ha jan elején leadod, szólhatsz, h 22-re v 23-ra időzítsék a váltást.

[ Szerkesztve ]

(#1775) club1 válasza Gerr'y (#1773) üzenetére

club1
(Szakértő)

Telenorék lelépéskor általában teljes hónapot fizettetnek. Szerintem várd meg a január közepét és akkor hordozz. Most már 25.-éig biztos hogy nem lesz meg a számhordozásod, már csak azért is, mert az ünnepek alatt (24-25-26) nincs időablak, a blue pedig a leglassabb számhordozó.

(#1776) szuszinho válasza club1 (#1775) üzenetére

szuszinho
(fanatikus tag)

Nekem tört számlát küldtek.

(#1777) club1 válasza szuszinho (#1776) üzenetére

club1
(Szakértő)

Milyen postpaid előfizetésed volt náluk (magán, céges, djuice számlás, flottás)?

(#1778) St3ven

St3ven
(PH! addikt)

Kis érdekesség: a blue mobile ügyintéző felületén belépve a dokumentumok között egy Domino 5 előfizetői szerződés van fent. :Y

Samsung Galaxy S Advance 7 Active Core Neo Ace Pro DuoS Mini Pocket LTE Mega 12 Plus+

(#1779) zoetsa válasza St3ven (#1778) üzenetére

zoetsa
(kvázi-tag)

A megadott linken még csak véletlenül sem az a közül egyik sem.

(#1780) zoetsa válasza zoetsa (#1779) üzenetére

zoetsa
(kvázi-tag)

Nahát, ebből eltűnt egy szám: a 2 közül.

(#1781) v-man

v-man
(kvázi-tag)

A bluemobile-nál van kapcsolási díj? A honlapjukat átolvasva nem találtam, így logikus lenne, hogy nincs, de azért megkérdezem inkább a több tapasztalattal bíró fórumtársakat.

És még egy kérdés, ha OTP direkten t-mobilos feltöltésnek adom meg a blue-s 30-as számát, az működik rendesen? A honlap csak az OTP automatást emlegeti.

Köszönöm!

(#1782) St3ven válasza zoetsa (#1779) üzenetére

St3ven
(PH! addikt)

Nekem az egyik az egy számla 999 Ft-ról (SIM+szolgáltatás), a másik pedig egy Dominó 5 szerződés, T-s logóval, választott díjcsomaggal (Domino 5), hivatkozás az ÁSZF-re, Domino Díjszabásra stb.

(#1781) v-man
Nincs, csúnya is lenne. :N A másik kérdésedre majd a többiek válaszolnak, én csak annyit tennék hozzá, hogy a legegyszerűbb a blue honlapján feltölteni. Az OTP nem számít fel díjat az OTPdirekten keresztüli feltöltésért?

[ Szerkesztve ]

(#1783) Dluinet válasza v-man (#1781) üzenetére

Dluinet
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

kapcsolási díj nincs

Többféle kerek számot ismerünk, de a legkerekebb szám a nulla.

(#1784) v-man válasza St3ven (#1782) üzenetére

v-man
(kvázi-tag)

Köszi!
Telenorra szoktam tölteni, arra nem, így gondolom a másik kettőre (voda és t) sincs, de tapasztalatom még nem volt vele.

(#1785) McLaca válasza v-man (#1784) üzenetére

McLaca
(őstag)

Én CIB netbankon T-mobile feltöltésnél töltöm a blue-s számomat, szóval működnie kell az OTP-nél is.

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#1786) zoetsa válasza St3ven (#1782) üzenetére

zoetsa
(kvázi-tag)

Aszittem, vmi létszámfölöslegben jelent meg az 5, de ezek szt nem. Így még viccesebb, de h hogy lett?... Mikor kötötted? Volt előtte ilyened?

[ Szerkesztve ]

(#1787) St3ven válasza zoetsa (#1786) üzenetére

St3ven
(PH! addikt)

Korábban Domino 5 volt ez a szám, arról történt a márkaváltás, de így sem áll össze az egész, ugyanis a szóban forgó, feltöltött T-s szerződés kelte a márkaváltás jóváhagyásának napjával és a SIM-ről szóló számla keltével egyezik meg. :F Magyarul nem a korábbi Domino 5-ös szerződésem került fel.

Nyilván nem érvényes ez a szerződés, hiszen én nem ezt írtam alá (amit aláírtam blue-s szerződést, annak a másolatát a SIM-mel együtt hozta a futár), de azért jobb lenne, ha a T sem gondolná úgy, hogy ezzel a számmal nála vagyok dominós. :N Később számhordozásnál ez okozhat még bonyodalmakat.

Az azért megnyugtató, hogy a My T-be nem enged belépni, a következő hibaüzenetet dobja:
Hiba!
Nem megfelelő brand

(#1788) Kroni1

Kroni1
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy voip szolgáltatások engedélyezettek-e a Bluemobile-nál?

Moto G fekete Grip Shell tok eladó!

(#1789) club1 válasza Kroni1 (#1788) üzenetére

club1
(Szakértő)

Nincs korlátozás.

(#1790) Kroni1 válasza club1 (#1789) üzenetére

Kroni1
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Remek, akkor asszem ahogy lejárt a hűségem a vodánál megyek is át hozzájuk! :C

Érdekes amúgy, hogy a 3 szolgáltatónak viszonylag egyformára sikerült kihozni a percdíjakat, eközben a Lidl a Telekomnak fizet a szolgáltatásért és mégis olcsóbb tud lenni.. :(((

Moto G fekete Grip Shell tok eladó!

(#1791) club1 válasza Kroni1 (#1790) üzenetére

club1
(Szakértő)

Pont a Telekom fizet a Lidl-nek, mivel csak a kereskedelem és a marketing tartozik hozzájuk, minden egyéb a Telekom feladata. A Blue tehát a Telekom low cost üzletága.

(#1792) Doosa

Doosa
(fanatikus tag)

Napi érdekesség.
Ha engem hívtak 3 csörgés után eldobta a telefon a vonalat és átkapcsolt hangpostára, ami ugye nem volt úgyhogy szépen meg is szakadt a vonal. Tehát kb 7-9mp-m volt felvenni a telefont, ez ugye elég gáz. Bújtam a beállításokat telefonon/blue ügyintézőben, de semmi ilyen jellegű funkció nincsen.
Aztán felhívtam a 1777-et és kiderült hogy a blue rendszerében volt a hiba, mivel én előbb kapcsoltam be a roming-ot mint ahogy kikapcsoltam a hangpostát és ettől bekattant a rendszer. Szépen megcsináltam helyes sorrendben és most minden frankó. :C

(#1793) St3ven válasza Doosa (#1792) üzenetére

St3ven
(PH! addikt)

Hasznos tapasztalat friss blue-soknak. :R

(#1794) mickemoto

mickemoto
(senior tag)

Üdv.
Micro simes új blue előfizetéshez mit kell intézni?
Honlapon a dokumetumtárban nem találtam sima előfizetői szerződés formanyomtatványt, csak márkaváltásost.Akkor csak a boltban tudok kérni?

-Az otthonom magamban érem el-"Szövőgyárban kelmét szőnek: fent is lent meg lent is lent. Kikent kifent késköszörűs lent is fent meg fent is fent."

(#1795) v-man válasza mickemoto (#1794) üzenetére

v-man
(kvázi-tag)

na ez az, én se találtam, így elkértem e-mailen, küldték is 1-2 óra múlva csatolva, meg megírták hogy hol is van a honlap menürendszerében (de én nem találtam utána se)

(#1796) club1 válasza mickemoto (#1794) üzenetére

club1
(Szakértő)

Ez miért nem jó?:
http://www.bluemobile.hu/docs/Blue_mobile_egyedi_elofizetoi_szerzodes_20140702.pdf

(#1797) Nkboy válasza Doosa (#1792) üzenetére

Nkboy
(senior tag)
LOGOUT blog

Nekem is volt ilyen gondom, mire előhalásztam a zsebemből, már átkapcsolt.

Hívásátirányítás ha nincs válasz X másodpercig (min 5, max 30 másodperc):bekapcsolása:

**61* telefonszám *11* másodperc #

kikapcsolása:
##61#

lekérdezése:
*#61#

GSM hálózati kódok

A fekete kormánylégzsák a bézs utastérben felér egy őszinte vallomással

(#1798) mickemoto válasza club1 (#1796) üzenetére

mickemoto
(senior tag)

A zárójelben számhordozáshoz zavart be, de végül is jó.

-Az otthonom magamban érem el-"Szövőgyárban kelmét szőnek: fent is lent meg lent is lent. Kikent kifent késköszörűs lent is fent meg fent is fent."

(#1799) Samtya válasza Doosa (#1792) üzenetére

Samtya
(újonc)

Ehhez + infó:
Nálam 4 kicsengés (15 sec) után váltott hangpostára.
A roaming és a hangposta be sem volt kapcsolva.
Kikapcsoltam a hívásértesítőt (SMS-értesítő elmulasztott hívásairól, ha telefonja ki volt kapcsolva, nem elérhető vagy foglalt volt, és a hívó fél nem hagyott üzenetet). Ezután ki lehetett kapcsolni a (feltételes) hívásátirányítást is.
Hívtam megint magamat, szépen hosszan kicsengett, kb 40 másodpercig vártam.
Ezután visszakapcsoltam a hívásértesítőt ami automatice visszakapcsolta a hívásátirányítást is.
Újabb híváspróba és szépen hosszan kicseng ismét. Remélem így is marad.

+ infó: régi (2000-es évek eleje) Siemens MT50-essel is megy a Blue. Szerintem T függő ez a Siemens, soha nem volt függetlenítve.
+ infó2: kártya aktiváláskor nem talált hálózatot, csak amikor teljesen kikapcsoltam a telefont, majd újra be.

- Evolution, baby!

(#1800) zoetsa válasza Nkboy (#1797) üzenetére

zoetsa
(kvázi-tag)

Jók ezek a kódok.

Nekem amikor ilyen gondom volt, felhívtam az üfsz-ot, oszt megdolgoztattam őket, beállíttattam velük a másodperceket :)

(#1801) p0lip

p0lip
(kvázi-tag)

Megtörtént a kártyacsere, kihozták a micro sim kártyát, nem aktiválták előre, kézhezvétel után nekem kellett.
Így értelemszerűen végig működött a régi kártyám.

(#1802) jackbacsi87

jackbacsi87
(senior tag)

Sziasztok!

Kis segítség kéne. Vettem egy bluemobile-os kártyát. Dual simes telón erről menne a net. Blue Net M-et próbáltam megrendelni, és amikor az sms-t elküldöm ez jön vissza:
"A szolgáltatás bekapcsolása nem engedélyezett egy kizáró szolgáltatás miatt"
A gyári 15MB-os aktiválva van, lehet az zavar be?
Van tippetek?

Amúgy érdekes, hogy ha neten próbálom megrendelni a Net M-et akkor 990ft, és ha sms-ben akkor elvileg 99ft?

[ Szerkesztve ]

Jiayu G3T->Jiayu G4S

(#1803) Doosa válasza jackbacsi87 (#1802) üzenetére

Doosa
(fanatikus tag)

A netes ügyintézőben kapcsold ki ezt az alap netet, sajnos nem tudom mi a pontos neve, de valahol az internet beállításoknál ki lehet, utána fogja engedni, hogy mást bekapcsolj.
Nyugodtan megrendelheted az online felületen a netet 990-et írd, de ha először kapcsolod be (vagy ha 3 hónap eltelt az előző aktiválás óta) akkor 90-et fog vonni az első 2 hónapban.

(#1804) endib

endib
(kvázi-tag)

Wp 8.1-en hogy tudom beállítani a mobilnetet?

(#1805) otps

otps
(fanatikus tag)

Van a Blue-nál olyan, ami a Telenornál az Egyedi Igénykezelési Csoport?

Egy kisebb összeget (<200Ft) levontak az egyenlegemből, 2 hónap alatt sikerült kivizsgálni, senki nem tudja, miért vonták le, mindenesetre visszakaptam.

Ha már dolgoztam nekik és megtaláltam a hibát a rendszerben, gondoltam, adjanak valami bónuszt is ajiba (mindig kérj; alkudj, ha szolgáltatóval üzletelsz!). A kérdés: merre?

Ps. A dominósoknak bekapcsolták a 4G-t. Blue-soknak?

(#1806) club1 válasza otps (#1805) üzenetére

club1
(Szakértő)

A dominósoknak bekapcsolták a 4G-t? Nem csak fogják?

(#1807) otps válasza club1 (#1806) üzenetére

otps
(fanatikus tag)

Vagy fogják. Bocs. A kérdés mindenesetre, hogy akkor a Blue-soknak is?

(#1808) club1 válasza otps (#1807) üzenetére

club1
(Szakértő)

Egyrészről a BlueMobile egy low cost üzletág, tehát nem logikus, hogy a legújabb fejlesztéseket errefelé is megnyissák. Másrészt a március eleji változásokat február elejéig kell meghirdessék.

(#1809) pnauser

pnauser
(senior tag)

Sziasztok!
3 hívószámot hordozok át a Vodától.
Kedden (01.27.) elküldtem a kitöltött papírokat a Bluemobilnak. 1 óra múlva visszaigazolták. Ma (01.28.) hívtak, hogy 02.04-én lesz az átállás, addig is küldik a kártyákat.
Leírom a teljes történetet, ha valakit a későbbiekben érdekelne, mostanában mennyi idő alatt megy végbe.
Üdv!

[ Szerkesztve ]

(#1810) Fecogame válasza pnauser (#1809) üzenetére

Fecogame
(őstag)
LOGOUT blog

Remek! :)

Írd majd le azt is, hogy tudták-e tartani a határidőket, illetve melyik simnél mennyi idő lett az átállítás. :)

[ Szerkesztve ]

16dBi-s Wi-Fi antennák jelerősítéshez ( Raktáron! ) --> http://goo.gl/D29Wz

(#1811) pnauser válasza Fecogame (#1810) üzenetére

pnauser
(senior tag)

Pont erre készülök :K

(#1812) McLaca

McLaca
(őstag)

Mázlid van...
Hétfőn este küldtük el anyám számhordozási igényét mailben, kedden visszaigazolták, ma meg visszadobta a kötsög telenor, miszerint az anyja nevével és a közterület nevével van gond... Telenor online szerint az utolsó nyüves karakterig stimmel az anyja neve. A közterület megnevezésnél a telenor online-on utca van, mi meg a papírra u.-ot írtunk ami az utca hivatalos rövidítése.
Ha most ebbe kötnek bele, kiporolom a picsájukat...
Valaki vagy írni nem tud, vagy olvasni. Vagy csak lábon kihordta az agyhalált kétszer.

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#1813) pnauser válasza McLaca (#1812) üzenetére

pnauser
(senior tag)

Nem érdekük, hogy rugalmasak legyenek. Én előtte bementem a Vodához adatokat egyeztetni. Új szig. számom van, ezen elbuktam volna én is. Amikor a Telenortól hordoztam Vodához, nem volt gubanc. Most meg BM-hoz. Sokáig egyébként nem tudnak szívózni, mert kijavítjátok a hibát, és elenged. Csak most kellemetlenség.

Sokan azért nem váltnak, mert az sok macera. Így maradnak a bankjuknál, mobilszolgáltatójuknál, stb.
Erre jók az ilyen kekeckedések, hogy elriasszák a többieket.

[ Szerkesztve ]

(#1814) vgyuri válasza pnauser (#1809) üzenetére

vgyuri
(őstag)

Nyertél 3x 5.000 forintot: [link] 2 munkanapjuk van a számhordozásra, ezután 5.000 forint kötbért kötelesek fizetni.

(#1815) milenda válasza pnauser (#1813) üzenetére

milenda
(újonc)

A szig. számnak nem kell stimmelnie. Én 12 éves számot hordoztam át, nem volt probléma vele, pedig ennyi idő alatt nyilván változott.

(#1816) pnauser

pnauser
(senior tag)

Köszönöm a tanácsokat!

Most kaptam meg a SIM-kártyákat.

(#1817) pnauser

pnauser
(senior tag)

Most jutott eszembe, hogy mindhárom számon keresett a Vodafone, hogy kedvezőbb percdíjakat ajánljanak. :DDD Telenornál is van ügyfélmegtartási csoport, nem lepődtem meg. Nem voltam kíváncsi az ajánlatukra.

(#1818) prozodus válasza pnauser (#1817) üzenetére

prozodus
(újonc)

Engem nem kerezett a telenyomor, meg is lepődtem volna rajta :D :D :D
Viszont utolsó lépésként küldtem egy csomó sms-t, és magukra vessenek, de a kártya lefogyta után is engedte, én meg vártam, h mikor nem engedi már, úh elvileg mínuszba mentem párszázzal, de nem jelentkeztek. Ill, de jelentkeztek, már rég blue-s voltam, mikor jött vmi telenyomoros körsms :D :D :D

(#1819) McLaca válasza pnauser (#1813) üzenetére

McLaca
(őstag)

Igen, holnap megy be egyeztetni, mert anyám is igen kíváncsi, hogy mégis mi az eltérés szerintük...
Viszi a kitöltött Blue adatlapokat, meg a telenor online felületén lévő adatokról képernyőnyomtatást.
Kíváncsi leszek. Kár, hogy én nem tudok vele menni. Nem szoktam kekeckedni, meg direkt a kákán csomót keresve kötekedni, viszont tudnék teljesen pol. korrekten (tipikus cinikus magyar mentalitás nélküli) kellemetlen kérdéseket feltenni.

Üdv!

Copyright © 2000-2015 PROHARDVER Informatikai Kft.