Hirdetés

2014. július 26., szombat

(#1401) szuszinho válasza club1 (#1400) üzenetére

szuszinho
(fanatikus tag)

"plusz 6 hónapon keresztül 15 MB netet"
Nekem ebből az jött le, hogy csak fél évig nincs díja.

(#1402) club1 válasza szuszinho (#1401) üzenetére

club1
(Szakértő)

Csak max. 6 hónapig jár. Nincs fizetős verziója az alapnetnek.

Ez egy aláírás, nem konkrét személynek szól: Szakmai kérdéseidet kérlek NE magánban tedd fel, azoknak a nyilvános fórumon van a helyük...

(#1403) szuszinho válasza club1 (#1402) üzenetére

szuszinho
(fanatikus tag)

Értem, köszi!

(#1404) Fecogame válasza club1 (#1396) üzenetére

Fecogame
(őstag)
LOGOUT blog

előfizetésenként

Feltöltésenként :)

2014. május 1-től visszavonásig tartó feltöltési akciónk keretében minden feltöltéshez 33 díjmentes blue mobile percet ajándékozunk Önnek a feltöltés összegétől függetlenül. [link]

[ Szerkesztve ]

16dBi Wi-Fi antennák azonnal, raktárról! --> http://goo.gl/D29Wz

(#1405) zoetsa válasza club1 (#1396) üzenetére

zoetsa
(lelkes újonc)

Naja, ha van blue-s ismerősöd*. V melyikőtöket hívjam fel :))

Pedig mondom nekik, de belekényelmesedtek a régibe, mégha drágább is...

[ Szerkesztve ]

(#1406) Fecogame válasza zoetsa (#1405) üzenetére

Fecogame
(őstag)
LOGOUT blog

Vázold nekik, hogy milyen anyagi előnyökkel járna, ha váltanának, meg persze azt is mondd el, hogy milyen egyszerű számot hordozni :)

(#1407) zoetsa válasza Fecogame (#1406) üzenetére

zoetsa
(lelkes újonc)

Mert szted nem vázoltam?...

Kész táblázatot produkáltam minden esetre külön lebontva mindegyiknek, h mennyibe kerül a jelenlegi dícsomagjában, és mennyibe kerülne a blue-val, ez sem hatott. Várhatóan majd feleszmél vmelyik, és akkor meg azonnal oldjam meg neki :D

(#1408) Fecogame válasza zoetsa (#1407) üzenetére

Fecogame
(őstag)
LOGOUT blog

Ismerős a helyzet :D

(#1409) mickemoto válasza Fecogame (#1395) üzenetére

mickemoto
(senior tag)

Pontosan hogy zajlott a T-mobile-ró Blue-ra váltás?Nálunk a családban is lenne egy ilyen dominos kártya bluera váltás, ezért kérdem?
Lidl-be menjünk kérni papírokat vagy csak ügyfélszolgálatot hívjuk?

[ Szerkesztve ]

"Szövőgyárban kelmét szőnek: fent is lent meg lent is lent. Kikent kifent késköszörűs lent is fent meg fent is fent."

(#1410) Fecogame válasza mickemoto (#1409) üzenetére

Fecogame
(őstag)
LOGOUT blog

Írj az ügyfélszolgálatnak, első hsz-ben megtalálod a címüket, meg az oldalukon is.

De írhatsz egy pm-ez a mail címeddel, átküldöm a szükséges doksikat.

Más:

Írtam az ALDI-nak, válasz:

Tájékoztatjuk, hogy a közeljövőben az ALDI Magyarország nem tervezi mobilszolgáltatás bevezetését Magyarországon.

(#1411) sos456 válasza Fecogame (#1410) üzenetére

sos456
(senior tag)
LOGOUT blog

Én is írtam nekik kb. 1-2 hónapja, ma reggel jött ugyanez a válasz. :DDD

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=X5Izm1LQfw4 -ha vki még nem látta volna

(#1412) mickemoto válasza Fecogame (#1410) üzenetére

mickemoto
(senior tag)

Igazából azt nem értem hogy ha T-mobile-ról átmennénk Blue-mobile-ra akkor az márkaváltás vagy számhordozás vagy mi a kutyafüle.Azért nem értem mert a T-mobile az egybe Blue-mobil is. Valamint a honlapon a számhordozásnál azt írja hogy Telenor-ról illetve Vodafone-ról való áttérés.Márkaváltáshoz meg azt hogy MOL mobile-ról illetve Telekom mobil-ról való áttérés Blue mobil-ra.
Akkor ezek szerint egy domino feltöltéses számot "átvinni" a Blue mobil-hoz az márkaváltás, vagy nem?

Ez esetben ezt a két dokumentumot töltsem le a honlapról?

-Nyilatkozat T-mobile/Blue mobile márkaváltáshoz
-Előfizetői szerződés (számhordozáshoz)

"Szövőgyárban kelmét szőnek: fent is lent meg lent is lent. Kikent kifent késköszörűs lent is fent meg fent is fent."

(#1413) club1 válasza mickemoto (#1412) üzenetére

club1
(Szakértő)

Igen azt a két doksit kell kitöltened és eljuttatnod hozzájuk.

Ez egy aláírás, nem konkrét személynek szól: Szakmai kérdéseidet kérlek NE magánban tedd fel, azoknak a nyilvános fórumon van a helyük...

(#1414) Fecogame válasza mickemoto (#1412) üzenetére

Fecogame
(őstag)
LOGOUT blog

Márkaváltásnak minősül, és igen, azt a kettőt kell.

Én pedig azt nem értem, hogy a feltöltős T-Mobilosok miért nem váltotta még tömegesen a BM-ra :)

(#1415) mickemoto válasza Fecogame (#1414) üzenetére

mickemoto
(senior tag)

Ezt én sem értem.Talán a jórészük azt sem tudja hogy van Blue mobile. Bár én tv-t nem nézek már évek óta, nem tudom van-e reklámozva a Blue.

(#1416) JoinR válasza mickemoto (#1415) üzenetére

JoinR
(fanatikus tag)

Kinek mi fontos. Mobilnet szempontjából a Blue drágább: 990 Ft 133 MB vs. Domino Surf: 890 Ft 150 MB (jó a Blue-nál van még 6x15MB, de még úgy se olcsóbb)
A percdíj/SMS sem egyértelműen kedvezőbb hálózaton belül a T 29 Ft, ha az ismerőseid többsége hálózaton belüli, akkor akár a T jobb is lehet. A feltöltési bónusz szerintem szintén a T-nél jobb.
Én mondjuk gyakorlatilag egyáltalán nem telefonálok vagy SMS-ezek, így csak az olcsóbb mobilnet miatt maradtam T-s :)
Ha lenne egyedi előhívószámuk, akkor mondjuk lehet váltanék, gyakorlatilag 0-ra lehetne redukálni a téves hívásokat :))

[ Szerkesztve ]

(#1417) McLaca válasza JoinR (#1416) üzenetére

McLaca
(őstag)

Kivéve, hogy ha 90 napja nem volt megrendelve egy netcsomag, akkor akciós áron adja. 133MB-os csomag két hónapig 90 Ft, a 333MB-os utána szintén 2 hónapig 790Ft. Nem látom, hol lenne olcsóbb a Telekom... :DDD
(Én konkrétan a net ára miatt váltottam Blue-ra Dominoról.)

Üdv!

(#1418) mickemoto válasza JoinR (#1416) üzenetére

mickemoto
(senior tag)

Én mondjuk csak telefonálok, sms-t évente egyet ha küldök.Viszont én inkább úgy vagyok vele hogy inkább fizetek pár forinttal többet a hálózaton belüli hívásokért ( +4 Ft percenként ) mint hogy hálózaton kívülre jóval drágábban.Az meg úgysem lehetséges hogy minden ismerős ugyanannál a szolgáltatónál legyen.

(#1419) Fecogame válasza JoinR (#1416) üzenetére

Fecogame
(őstag)
LOGOUT blog

Mobilnet szempontjából a Blue drágább: 990 Ft 133 MB vs. Domino Surf: 890 Ft 150 MB

Ez lehet, de ha a Blue neted elfogy, akkor csak korlátoz, ha a Surf-os fogy el, akkor pedig pengethetsz 190 Ft-ot / nap ( ahányszor csak túlléped ). Ezért is váltottam BM-ra.

Plusz, számold ki egy excel táblában a 90 Ft-os akciós havidíjjal a netet és meglátod, melyik olcsóbb :)

Másrészt, nekem elég a 33 MB-os is 490-ért, a korlátozott net is tökéletes majdnem mindenre.

[ Szerkesztve ]

(#1420) JoinR válasza McLaca (#1417) üzenetére

JoinR
(fanatikus tag)

Ezt az akciót nem láttam még :) Ha elfogy a pénz az egyenlegemről és még élni fog ez az ajánlat, akkor lehet átkérem magam. :U
Mondjuk most 1 hónap alatt kemény 1500 Ft forgalmat sikerült alkotni (amiből ugye 900 a net), úgyhogy a 2000 Ft ki fog tartani egy darabig, de majd igyekszem sokat telefonálni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1421) JoinR válasza Fecogame (#1419) üzenetére

JoinR
(fanatikus tag)

Amikor Like díjcsomagom volt, 50 MB-om volt, és utána ott is csak belassult, hát azért nem tépte le a fejemet a sebesség. 150 MB-tal már vagyok olyan "lusta" hogy nem kell illegális navikat használnom, hanem a GMaps-et benyomom és letölti ami kell..

(#1422) mickemoto válasza club1 (#1413) üzenetére

mickemoto
(senior tag)

Ezt a két doksit letöltés után hogyan tudo szerkeszteni/kitölteni anélkül hogy kinyomtatnám?

(#1423) Fecogame válasza mickemoto (#1422) üzenetére

Fecogame
(őstag)
LOGOUT blog

Sehogy, mert alá is kell írni.

Szerk.: Igen, én is úgy csináltam :)

[ Szerkesztve ]

(#1424) mickemoto válasza Fecogame (#1423) üzenetére

mickemoto
(senior tag)

De ha kinyomtatom, kitöltöm majd aláírva beszkennelem és elküldöm a megadott email címre akkor úgy megfelel?

(#1425) otps válasza otps (#1378) üzenetére

otps
(tag)

Megint egy lángésszel sikerült beszélnem. A többi szolgáltatónál tényleg nincs ilyen, hogy az alapvető dolgokat nem tudják a saját termékükről. :(

http://gawker.com/hellish-comcast-call-sets-new-standard-for-shitty-custo-1605200994

Szolgáltatófüggetlen kérdés: lehet-e az embernek 2 SIM kártyája ugyanazzal a számmal? Mondjuk egy mikro- és egy normál. A megfelelő telefonokba; vagy ilyenkor már muszáj átalakítókkal szórakozni? :(

[ Szerkesztve ]

(#1426) sos456 válasza otps (#1425) üzenetére

sos456
(senior tag)
LOGOUT blog

Szerintem egy szám, csak egy sim kártyához lehet megszemélyesítve. Átalakítóval tudod használni több telefonban.

http://www.youtube.com/watch?v=X5Izm1LQfw4 -ha vki még nem látta volna

(#1427) Fecogame válasza otps (#1425) üzenetére

Fecogame
(őstag)
LOGOUT blog

Egy sim kártya, egy szám. Több nem lehet.

(#1428) club1 válasza otps (#1425) üzenetére

club1
(Szakértő)

Alapból nem lehet. De létezik autóskártya szolgáltatás, ami a T-nél két külön hívószámmal jár, de az autós kártya bekapcsolásával automatikus átirányítás jár. Telenornál megoldották azt is, hogy az autós kártyáról indított hívás is azt a hívószámot küldi, mint a főkártya.

(#1429) mickemoto válasza mickemoto (#1424) üzenetére

mickemoto
(senior tag)

Ennyire ekvivalens dolgot kérdeztem volna?

(#1430) ztoldy válasza mickemoto (#1429) üzenetére

ztoldy
(fanatikus tag)

Egy pdf olvasóval (mondjuk pdf x-change viewer), amiben lehet megjegyzés eszközzel pdf-be írni, ki lehet tölteni a fájlokat, én is így csináltam. Kinyomtattam, aláírtam, beszkenneltem és beküldtem email-ben.

ztoldy felhasználónak 52 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon (phmegbizhatosag.atw.hu)

(#1431) zoetsa válasza mickemoto (#1429) üzenetére

zoetsa
(lelkes újonc)

Mivel ekvivalens az evidens? :O

(#1432) mickemoto válasza zoetsa (#1431) üzenetére

mickemoto
(senior tag)

Igen, bocsánat a szóbotlásért és köszönet a válaszért. :R

(#1433) mickemoto válasza ztoldy (#1430) üzenetére

mickemoto
(senior tag)

:R
Nyomtatott kézírással kitöltve majd beszkennelve is megfelelő? Foxit reader-t használok, ami szerintem nem tud ilyet, bár lehet hogy tévedek.

(#1434) ztoldy válasza mickemoto (#1433) üzenetére

ztoldy
(fanatikus tag)

Persze

ztoldy felhasználónak 52 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon (phmegbizhatosag.atw.hu)

(#1435) mickemoto

mickemoto
(senior tag)

Napok óta nem tudok egy új sim-hez online ügyintézéshez kódot igényelni a honlapon. :O

(#1436) McLaca válasza mickemoto (#1435) üzenetére

McLaca
(őstag)

Aktiválva van már a kártya?

Üdv!

(#1437) mickemoto válasza McLaca (#1436) üzenetére

mickemoto
(senior tag)

Nem tudom, nem az én kártyám, csak megkértek hogy állítsak be pár dolgot.Egyébként én úgy emlékszem hogy az én kártyámnál még aktiválás előtt beállítottam pár dolgot, azaz már be tudtam lépni.Ezért furcsállom.

Amúgy telefonba már benne van a kártya, csak ügyfélszolgálat még lehet nem volt felhívva.

[ Szerkesztve ]

(#1438) Fecogame válasza mickemoto (#1437) üzenetére

Fecogame
(őstag)
LOGOUT blog

Tehát akkor még nincs aktiválva? Akkor azt kellene első körben.

Ha nincs, akkor még nem tudsz hívni senkit, csak az ügyfélszolgálatot.

(#1439) Victoryus

Victoryus
(senior tag)
LOGOUT blog

Hihetetlenül pocsék a mobilnet. Pécsen, Orfűn is. Most meg Gyulán. 0.2 megabits fel/le 2G 3G is. A limitből még nem futottam ki. Most éppen edge van. Ja a térerőt dillon mutatja. Ha kezelik a próbaidő nem rendelek többet nézet tőlük.

Lenovo P780 :)

(#1440) zoetsa válasza Fecogame (#1438) üzenetére

zoetsa
(lelkes újonc)

Hm, te, nem tűnt fel, h egészen mást ír és kérdezett mm?

Mm, én viszont nem emlékszem, mert nem volt jelentősége, de azért érdekelne a soronkövetkező számhordozáshoz.

(#1441) mickemoto válasza zoetsa (#1440) üzenetére

mickemoto
(senior tag)

Biztosan jól emlékszem, mert amikor az ügyfélszolgálatot az adataim megadása miatt hívtam kérdeztem is a ipsétől hogy miért nem tudom online beállítani a hangpostát, amire azt válaszolta hogy azt csak aktiválás után.Tehát aktiválás előtt már be tudtam lépni ez tuti.Most persze még még mindig nem.
Mindegy, holnap lesz aktiválva, utána remélhetőleg sikerül.

(#1442) zoetsa válasza mickemoto (#1441) üzenetére

zoetsa
(lelkes újonc)

Te, nekem az első -elcseszett- kártyámnál voltak furcsa dolgok, eleve már nem is uazt írta ki a telóba betéve mint a 2., amelyiket aztán vban aktiválták is.
Úh -ne adj Isten- de nem lehet, h vmi nem stimmel a kártyával? Nekem pl mégsem aktiválták végül, mert vmi balfék visszamondta menetközben a már beindított számhordozást, és még csak nem is értesített...

(#1443) mickemoto válasza zoetsa (#1442) üzenetére

mickemoto
(senior tag)

Nem tudom, ezt a sim-et a telefonba téve egyből felismerte a blue hálózatot, illetve fel is hívtam az ügyfélszolgálatot az adatok miatt, de mivel nem az én adataim ezért én nem diktálhatom be, mert kell az illető szóbeli beleegyezése akinek a telefon a nevén lesz.Ezt mondta legalábbis az ügyfélszolgálatos.

(#1444) zoetsa válasza mickemoto (#1443) üzenetére

zoetsa
(lelkes újonc)

Most komolyan: ki tudja, h nem a te adataid, ha a nemed stimmel? :D

Ha az illetővel megbeszélted, természetesen. Ami vszínű, ha megkért.

[ Szerkesztve ]

(#1445) mickemoto válasza zoetsa (#1444) üzenetére

mickemoto
(senior tag)

Az pont nem stimmelt.

(#1446) club1 válasza zoetsa (#1444) üzenetére

club1
(Szakértő)

Tőlem kérdeztek néhány hete mindent: Anyja neve, születési hely, időpont, személyi igazolvány száma, stb...

Hirdetés

Copyright © 2000-2014 PROHARDVER Informatikai Kft.