2015. július 29., szerda

Gyorskeresés

(#2401) qwertly

qwertly
(őstag)

Sziasztok! Itt tudam meg, hogy megszűnik a 6-8GB mobilinterne, esetleg nem lehet tudni mi lesz helyette?

[ Szerkesztve ]

(#2402) betyarr

betyarr
(PH! addikt)

4 csörgetés után bemondja egy női hang,hogy ön a telekom hangpostafiókját hallja,aztán meg,hogy nincs bekapcsolva a szolgáltatás o_O most akkor mi van?tényleg nincs bekapcsolva a hangpostám,és a jövőben nem is akarom.de hogy lehet beállítani,hogy tovább csörögjek ki?mire odaérek a telefonomhoz,már elkéstem :U :((

KERESEK Cambridge Audio A500-at VAGY P500-C500 párost VAGY Azur 340a-t/340SE-t!

(#2403) Fecogame válasza betyarr (#2402) üzenetére

Fecogame
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Átirányítást tiltsd le a webes felületen.

16dBi Wi-Fi antennák azonnali szállítással --> http://goo.gl/D29Wz

(#2404) betyarr válasza Fecogame (#2403) üzenetére

betyarr
(PH! addikt)

megvolt.de most nézem,hogy a hívásátirányítás nélkül meg nem kapok sms-t ha kikapcsolva volt hívásom.úgy emléxem,hogy a Trénél a dominóban ez működött :U

(#2405) St3ven válasza betyarr (#2404) üzenetére

St3ven
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Ezt állítsd be az átirányításnál: +36309876544

Samsung Galaxy S Advance 7 Edge Active Core Prime Grand Neo Ace Pro DuoS Mini Pocket LTE Mega Trend 12 Plus+

(#2406) betyarr válasza St3ven (#2405) üzenetére

betyarr
(PH! addikt)

tyú,melyik lenne ezek közül? [link]

(#2407) polonic válasza betyarr (#2406) üzenetére

polonic
(PH! félisten)
LOGOUT blog

miért nem az online felületen állítgatod? és akkor nem kell ilyenekkel szarakodni

(#2408) prozodus válasza betyarr (#2406) üzenetére

prozodus
(tag)

Értelemszerűen, amelyikre szükséged van :D

(#2409) betyarr válasza polonic (#2407) üzenetére

betyarr
(PH! addikt)

mer a lemondom-on kívül nem látok mást :F

(#2410) prozodus válasza betyarr (#2409) üzenetére

prozodus
(tag)

Akkor vmit nagyon nem jól nézel... upsz, az online-on nem biztos, arra most kapásból nem emlékszem, de kóddal ott van, és tök eccerű, én is így csináltam anno, és remekül müksz.

[ Szerkesztve ]

(#2411) St3ven válasza betyarr (#2406) üzenetére

St3ven
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Én nem sz@rakodnék kódokkal, hanem a készülék átirányítás menüpontjában adnám meg, mondjuk "nem elérhető" esetre.

Samsung Galaxy S Advance 7 Edge Active Core Prime Grand Neo Ace Pro DuoS Mini Pocket LTE Mega Trend 12 Plus+

(#2412) betyarr válasza prozodus (#2410) üzenetére

betyarr
(PH! addikt)

a feltétel nélkülit próbáltam,de hibát dob rá.
**21*+36309876544*11#

mod.:
Én nem sz@rakodnék kódokkal, hanem a készülék átirányítás menüpontjában adnám meg, mondjuk "nem elérhető" esetre.

erre is hibát dob :O

[ Szerkesztve ]

(#2413) St3ven válasza betyarr (#2412) üzenetére

St3ven
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Azzal pont nem fog menni.

Csak foglalt, vagy nem elérhető esetén működik a hívásértesítő.

(#2414) St3ven válasza betyarr (#2412) üzenetére

St3ven
(PH! addikt)
LOGOUT blog

A Hívásátirányítás és a Hívásértesítő szolgáltatás aktív?

(#2415) betyarr válasza St3ven (#2414) üzenetére

betyarr
(PH! addikt)

ehh,ez volt a bibi.a Hívásértesítő nem volt aktív... :R

mod.: korai volt az öröm.ugyanúgy bejelentkezik a be nem kapcsolt hangposta o_O

[ Szerkesztve ]

(#2416) polonic válasza betyarr (#2409) üzenetére

polonic
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Nekem itt van mindenféle opció

(#2417) St3ven válasza betyarr (#2415) üzenetére

St3ven
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Ki van kapcsolva a Hangposta szolgáltatás?

Töröld a "Ha nem válaszol" átirányítást.

(#2418) prozodus válasza polonic (#2416) üzenetére

prozodus
(tag)

Apropó, ha bekapcsolom a blue duót, az első hónap még mindig ingyenes? És ha csak egy számot adok meg az elején, meg tudom adni mondjuk egy hét múlva a másikat?

(#2419) betyarr válasza polonic (#2416) üzenetére

betyarr
(PH! addikt)

ezek nekem is ott vannak,de telszámot nem lehet megadni átirányításhoz.

St3ven:

Töröld a "Ha nem válaszol" átirányítást.

ez volt a lúdas!mostmár perfekt működik! ezer köszi! :R

[ Szerkesztve ]

(#2420) Fecogame válasza prozodus (#2418) üzenetére

Fecogame
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Igen és nem.

(#2421) McLaca válasza betyarr (#2406) üzenetére

McLaca
(őstag)

Hívásátirányítás, ha nincs válasz. Ezt kapcsold ki. a többi (foglalt, nem elérhető) meg a korábban itt beírt hívásértesítő számra legyen irányítva.

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#2422) St3ven válasza Fecogame (#2420) üzenetére

St3ven
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Szerintem meg tudja adni később is a másik számot.

(#2423) McLaca válasza McLaca (#2421) üzenetére

McLaca
(őstag)

Úgy látom, kissé elkéstem. (Meló közben nagy a válasz megírása es küldése közti "lag :D .)

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#2424) St3ven válasza McLaca (#2423) üzenetére

St3ven
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Ja, pörög a topik. :DDD

(#2425) prozodus

prozodus
(tag)

Köszi, meglett hirtelen a másik szám is, kit sokat kell majd hívni mostanában, de azért elviekben még érdekel, majd utánananézek azért alkalomadtán.

(#2426) St3ven válasza prozodus (#2425) üzenetére

St3ven
(PH! addikt)
LOGOUT blog

"A már megadott blue Duó hívószámai közül feltöltésenként egy alkalommal, egy hívószámot módosíthat. Amennyiben Önnek csak egy választott hívószáma van, és egy újabbat szeretne megadni, az a régi és az új hívószám egyidejű megadásával lehetséges."

Tehát lehet olyan, hogy csak egy szám van megadva, nyilván az első aktiváláskor.

(#2427) prozodus válasza St3ven (#2426) üzenetére

prozodus
(tag)

Köszi! Na, be is állítottam, hozzá a 2 számot is , és nem is fog megújulni, hacsak meg nem változtatom :D

(#2428) Mr.FRANK_ válasza sushika (#573) üzenetére

Mr.FRANK_
(újonc)

Heló! A BlueMobile kérdés kapcsán: ha márkaváltottam a hívószámomat ( dominó hivószám / Bluemobile) s minden sikerült az aktiválás után az ügyintézőnél, akkor adategyeztető levelet is fognak kiküldeni? Vagy az, csak számhordozáskor van e esetleg? THX :)

(#2429) fant0mi válasza Mr.FRANK_ (#2428) üzenetére

fant0mi
(kvázi-tag)

Nekem nem kuldtek semmit.

(#2430) Fecogame válasza Mr.FRANK_ (#2428) üzenetére

Fecogame
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Nem küldenek, csak egy megerősítő kódot, amit majd be kell gépelned a tekefonba. De ezt említenie kellett az ügyintézőnek. Semmi mást nem kapsz.

(#2431) Iberis

Iberis
(újonc)

Nokia 2700-as, kártyafüggetlen ("buta") telefonom van. Eddig Telenor kártyafeltöltős voltam, most szeretnék (szintén kártyás) blue mobilra váltani, számhordozással. Megírnátok mi a teendőm, hogy a leggyorsabban intéződjön a dolog? Előre is köszönöm.

(#2432) prozodus válasza Iberis (#2431) üzenetére

prozodus
(tag)

Ezt játszottam tavasszal uennél a folyamatnál: be az Aradi utcába, papírokat kitölt, lead helyben, telefont vár, futárt vár, megadott időben kártyát cserél, örül.
Persze lehet neten is vacakolni, szkennelni, stb. Nekem nem érte meg. Pár nap volt.

(#2433) Iberis válasza prozodus (#2432) üzenetére

Iberis
(újonc)

Köszönöm, még azt nem tudom, hogy márkaváltást, vagy számhordozást kell kérnem? Mert a számom meg akarom tartani, de közben szolgáltatót is váltok...

A másik kérdésem pedig az lenne, hogy a I..xen azt írta valaki idén májusban: "Mindkét szolgáltatónál (blue,Mol) van kártyám,egyiket sem lehet külföldön használni!!" Ez valóban így lenne? Mert nehezen tudom elképzelni, hogy akkor ennyien használnák ilyen rossz feltételekkel..

(#2434) club1 válasza Iberis (#2433) üzenetére

club1
(PH! kedvence)

Ha szolgáltatót váltasz, az számhordozás. Ha a Telekomtól mennél át, az lenne a márkaváltás.
Az asszony a blue kártyáját gond nélkül használja külföldön.

(#2435) Iberis válasza club1 (#2434) üzenetére

Iberis
(újonc)

Szuper, köszi!

(#2436) milenda válasza club1 (#2434) üzenetére

milenda
(lelkes újonc)

A rend kedvéért azért tegyük hozzá: azért tudja gond nélkül külföldön használni, mert előtt a *104# kóddal aktiválta a roamingot.

(#2437) Iberis válasza milenda (#2436) üzenetére

Iberis
(újonc)

Kösz, elolvastam a honlapjukat, most már csak ezt a micro sim kártyát nem értem. Miért jobb lecserélni erre a régit? Gondolom az én Nokia 2700-ba még a régi normál kártya kell, nem? Azt kérjem, ugye?

A másik, ha marad valamennyi pénz a telenoros feltöltős kártyámon, a elvész, mikor sim kártyát cserélek, ugye? Bocs, hogy ennyit kérdezek, de évtizedekig 1 szolgáltatónál voltam.

(#2438) prozodus válasza Iberis (#2437) üzenetére

prozodus
(tag)

Jobb?
Sztem igen, de majd tudja vki tutira. V nézd meg a telefongurun.

Elvész. > Időzítés, elhasználás.

(#2439) ericssonfan2 válasza Iberis (#2437) üzenetére

ericssonfan2
(kvázi-tag)

A kiküldött SIM kártyából normál és micro méret is "kitörhető", a Nokiába a nagyobb kell majd.

A meglévő egyenleg természetesen elvész, az új SIM-en 600 Ft lesz, miután kifizetted a futárnak az 1000 Ft-os díját.

"A music lover listens to music with his sound system. An audiophile listens to his sound system with music."

(#2440) g0dl válasza ericssonfan2 (#2439) üzenetére

g0dl
(őstag)

Nem úgy van valamikor augusztustól már nem veszik el a feltöltősök egyenlege? Valahol olvastam, hogy változott a szabályozás.

Utolsó előtti bekezdés

[ Szerkesztve ]

(#2441) ericssonfan2 válasza g0dl (#2440) üzenetére

ericssonfan2
(kvázi-tag)

Mea culpa, erről nem tudtam, de ez jó dolog! :R

"A music lover listens to music with his sound system. An audiophile listens to his sound system with music."

(#2442) prozodus válasza g0dl (#2440) üzenetére

prozodus
(tag)

Mi tkérsz a jó hírért? Juhhééééééé :))
Rohadjon meg a trékom, h 2 évig szívatott ezzel, de nekik most már befellegzett, hozom át a blue-hoz azt is végre, juhuhúúúú :C

(#2443) betyarr válasza prozodus (#2442) üzenetére

betyarr
(PH! addikt)

a blue mobil a trékomé.szóval nem fognak megrohadni ;)

(#2444) prozodus válasza betyarr (#2443) üzenetére

prozodus
(tag)

De, de, trékomként nagyon is :D
.................................................. Blue-ként viszont szeressük :DD

Mellesleg benne van ez már vhol a trénél hivatalosan is a bejelentett változások között? Mert az sms-ek, azok jönnek folyton, h változások vannak, de ez benne van-e részletesen?
És azonkívül mennyi idő alatt méltóztatnak majd visszaadni a pénzemet?

[ Szerkesztve ]

(#2445) prozodus válasza ericssonfan2 (#2441) üzenetére

prozodus
(tag)

És az ászf-változások között megjelent már a honlapon? Egészen konkrétan kifejtve és egyértelműen?

(#2446) prozodus válasza prozodus (#2445) üzenetére

prozodus
(tag)

Mert egyelőre csak ennyit találtam:
8.3.2.3. Az Átvevő szolgáltató a számhordozási igénybejelentésnek megfelelő módon
tájékoztatja az előfizetőt arról, hogy
a) a számátadási időablak alatt a szolgáltatás részben vagy egészben szünetelhet,
b) a hangposta üzenetek nem vihetők át,
c) az előre fizetett csomag esetén a fel nem használt összeg számátadáskor elvész, kivéve, ha
az átvevő szolgáltató ettől eltérően rendelkezik,

Copyright © 2000-2015 PROHARDVER Informatikai Kft.