2015. április 21., kedd

Gyorskeresés

(#1951) Dluinet válasza bakbéka (#1950) üzenetére

Dluinet
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

függetlenített t-mobilost ne vegyél

Többféle kerek számot ismerünk, de a legkerekebb szám a nulla.

(#1952) club1 válasza bakbéka (#1950) üzenetére

club1
(Szakértő)

Gyárilag független, nem T-Mobile/Telekom által forgalomba hozott telefont nyugodtan vehetsz és használhatsz a Blue Mobile/Telekom hálózatán.

(#1953) KamuMazsola válasza bakbéka (#1950) üzenetére

KamuMazsola
(senior tag)

Milyen telefont akarsz és honnan?

Üdv.: KamuMazsola

(#1954) bakbéka válasza KamuMazsola (#1953) üzenetére

bakbéka
(újonc)

Samsung e 2200-ast.
pl innen
http://www.gsmvonal.hu/mobiltelefon/37754-samsung-e2200-akcios

(#1955) kmisi99

kmisi99
(PH! addikt)

Miért nem tudom beaktiválni a 90ft os 133mb os netet? Online nem 90 hanem 500ft ot ír árnak, azt meg nem akarom, hogy annyit vonjon le. Hogy kellene beaktiválni? SMS be se jó, mert hibát ad ki, egy kizáró szolgáltatás miatt nem tudja aktiválni.

HP Elitebook 8540W

(#1956) St3ven válasza kmisi99 (#1955) üzenetére

St3ven
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Mikor aktiváltad a blue-s kártyádat? Mert lehet, hogy a 6 hónapig járó havi 15 MB-os net a kizáró szolgáltatás.

Samsung Galaxy S Advance 7 Active Core Neo Ace Pro DuoS Mini Pocket LTE Mega Trend 12 Plus+

(#1957) kmisi99 válasza St3ven (#1956) üzenetére

kmisi99
(PH! addikt)

Kb 1 hónapos, igen elsőnek lehasználtam azt a 15mb netet majd most akarom lemondani csak nem tudom hogy kell. Online felületen szerintem tudnám is aktiválni de azt írja hogy, bluenet M Időszaki díj (30 nap):990 Ft
Akkor most az csak elírás, aktiváljam be és csak 90ft ot fog lehúzni?

Na sikerült, hiába 990ft ot írt csak 90ft ot vett le! :C

[ Szerkesztve ]

HP Elitebook 8540W

(#1958) St3ven válasza kmisi99 (#1957) üzenetére

St3ven
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Persze, hiszen a jogosultságot a megrendeléskor ellenőrzi a rendszer, addig meg az általános infókat látod a felületen.

De akkor megoldódott.

Samsung Galaxy S Advance 7 Active Core Neo Ace Pro DuoS Mini Pocket LTE Mega Trend 12 Plus+

(#1959) McLaca válasza St3ven (#1958) üzenetére

McLaca
(őstag)

Amikor még Dominóban is működött ez a kedvezmény, akkor ott az online felület személyre szabottan jelenítette meg az akciós árat. Meg is lepődtem, hogy a Blue-nál bezzeg nem így van.

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#1960) St3ven válasza McLaca (#1959) üzenetére

St3ven
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Úgy általában is jóval egyszerűbb, vagy inkább puritánabb a blue online felülete, de nekem tetszik ez a letisztult, funkcionális design.

(#1961) prozodus válasza St3ven (#1960) üzenetére

prozodus
(lelkes újonc)

Az összes eddigi magyar közül ez a legszimpatikusabb és leghasználhatóbb. Ennél jobb csak az ír kártyám oldala volt.

(#1962) ztibor

ztibor
(fanatikus tag)

2 napja vagyok Blue Mobile-os, számhordozással váltottam.

Eddig egy dolgot nem tudtam megoldani. kb a 4. csörgés után átirányítja a bejövő hívást a hangpostára.

Próbáltam androidban kitörölni az átirányítást, de nem engedi.

próbáltam a #002#-ot is, azt írta ki hogy törölte, de mégse.

A hangpostát megtartanám ha kivan kapcsolva a készülék, de ha kell beáldozom.

Tudtok más megoldást?

(#1963) Dluinet válasza ztibor (#1962) üzenetére

Dluinet
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

a saját weboldal? vagy ügyfélszolgálatot felhívod.

(#1964) ztibor válasza Dluinet (#1963) üzenetére

ztibor
(fanatikus tag)

Köszi, eddig azt se tudtam hogy a weboldalon is tudok intézni, remélem sikerült megoldanom. :-)

Még egyszer kösz. :-)

(#1965) Nkboy válasza ztibor (#1962) üzenetére

Nkboy
(senior tag)
LOGOUT blog

A fekete kormánylégzsák a bézs utastérben felér egy őszinte vallomással

(#1966) ztibor válasza Nkboy (#1965) üzenetére

ztibor
(fanatikus tag)

Kösz, végül a honlapon letiltottam teljesen az átirányítást, de lehet később megpróbálom 30mp-re belőni majd.

[ Szerkesztve ]

(#1967) nightshadow

nightshadow
(PH! kedvence)

Miért ilyen drága nálunk a mobiltelefonálás? [link]

(#1968) club1 válasza nightshadow (#1967) üzenetére

club1
(Szakértő)

A cikkből csak a lényeg nem derül ki: Nálunk a frekvencia használatáért is hónapról-hónapra elég kemény díjakat kell fizetni, a románoknál nem (ott csak az időszaki koncessziós díjat kellett kifizetni), a szerbeknél és osztrákoknál ugyan igen, de ott ez nem arányos a frekvenciahasználattal.

(#1969) SztiviVander válasza club1 (#1968) üzenetére

SztiviVander
(senior tag)

igen, bizonyára mindehol ingyen van a frekvencia csak nálunk kell fizetni érte :) és adó sincs sehol csak nálunk. hogyne, ez a bullshit magasfokon. de ez a különbség akkor is megvolt ám amikor se telekom adó, se frekvenciavásárlás se más akkora extra költség nem volt amivel takarózni lehetne. akkor miért került 2x annyiba? egyszerűen azért mert nálunk ezt tök nyugodtan megtehetik. ha netán megbüntetik őket valami jelképes összegre (igen, még akár egy 100milliós büntetés -amitől már telesírják a sajtót- is jelképes összeg a bevételeikhez képest) akkor emelnek valamit és 10x-esen szedik be tőlünk. ez jó államnak bácsinak (az aktuális rablóbandától függetlenül) mert dől a lé és mégis azt mondhatja hogy ő a csúnya szolgáltatót büntette, és jó a szolgáltatónak mert ennek ürügyén mindig meg tudja magyarázni miért is annyi az annyi. amit meg nálunk így pofátlanul beszednek a cégcsoportok azok a pénzek mennek szépen az anyavállalathoz és abból a pluszpénzből bőven lehet pl a szegény csoró osztrákokat kényeztetni. birkák vagyunk, nyírnak minket, ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#1970) club1 válasza SztiviVander (#1969) üzenetére

club1
(Szakértő)

Nem vitted túlzásba a hozzászólásom értelmezését...

(#1971) SztiviVander válasza club1 (#1970) üzenetére

SztiviVander
(senior tag)

Legalább annyira értelmeztem a hsz-ed mint te a cikket... Te gyakorlatilag ezt a részt hiányoltad és fejtetted ki: "A telekom cégek szolgáltatásainak összevetéséhez azonban az is hozzátartozik, hogy a párba állított szolgáltatók más infrastrukturális és hálózati alapokon szolgáltatva más-más költségtételekkel dolgoznak." Én meg a cikkre és a te véleménydre együtt reagáltam azt hogy ez a magyarázat a drága árakra egy baromi nagy bullshit.

[ Szerkesztve ]

(#1972) KamuMazsola válasza SztiviVander (#1971) üzenetére

KamuMazsola
(senior tag)

És nem vagy egyedül ezzel a véleményeddel!

Üdv.: KamuMazsola

(#1973) phanfantom

phanfantom
(fanatikus tag)

üdv!

Azt szeretném kérdezni, hogy a blue mobile milyen sim kártyát ad? Normál vagy micro? Esetleg normált, amiből kipattintható és lesz belőle micro sim?
Beszerezni pedig csak a lidl-ből lehet?
Itt a hardveraprón rengeteg eladó sim van, de blue mobile-os egy sem.

(#1974) phanfantom válasza phanfantom (#1973) üzenetére

phanfantom
(fanatikus tag)

közben rákeresve a "micro" szóra a topicban, azt olvasom, hogy régen nem volt, de most már lehet igényelni
ez alapján arra módosul a kérdésem, hogy kapható-e alapból micro sim vagy marad a vásárlás utáni igénylés?

(#1975) club1 válasza phanfantom (#1974) üzenetére

club1
(Szakértő)

Nekem úgy rémlik, hogy a Lidlben a sim kártya átlátszó műanyag zacskóban van, így láthatod, hogy az adott boltban régi típusú (mini), vagy újabb típusú (miniből kitörhető micro) sim-et árusítanak. A megvásárolt mini sim-et postai úton és ingyen cserélik kitörhető micro sim-re.

(#1976) phanfantom válasza club1 (#1975) üzenetére

phanfantom
(fanatikus tag)

köszönöm az infót :R

(#1977) Dluinet válasza phanfantom (#1976) üzenetére

Dluinet
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

ha szolgáltató váltással mész át, akkor úgy hozzák ki a sim kártyát, ami már micro-ra pattintható

(#1978) phanfantom válasza Dluinet (#1977) üzenetére

phanfantom
(fanatikus tag)

köszi neked is,
bár nem váltok, hanem második számnak kellene

(#1979) bakbéka

bakbéka
(újonc)

Szerintetek meg lehet valahogy tudni hányszor és milyen címlettel töltöttem fel eddig az egyenlegem?
Mindig ugyan ott töltöm fel és 1 éve vagyok blues.

(#1980) Fecogame válasza bakbéka (#1979) üzenetére

Fecogame
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Ha megvannak az eddig SMS-ek egy évre visszamenőleg, akkor össze tudod számolni. Egyébként nem tudok ilyen lehetőségről.

16dBi-s Wi-Fi antennák jelerősítéshez ( Raktáron! ) --> http://goo.gl/D29Wz

(#1981) bakbéka válasza Fecogame (#1980) üzenetére

bakbéka
(újonc)

Nincsenek meg az sms-ek.

(#1982) SztiviVander válasza bakbéka (#1979) üzenetére

SztiviVander
(senior tag)

weboldalon belépsz ügyintézésbe, aztán fent rákattintasz az egyenlegfeltöltés fülre, majd a "feltöltés blue mobile ügyfélként" -re és akkor mutatja a legutóbbi feltöltéseket, nekem tavaly márciusig visszamenőleg. viszont én csak neten töltöttem fel, szóval a lidlis kuponos vagy bankautomatás (már ha van olyan amelyikből lehet) feltöltéseket nem tudom hogy mutatja-e. egy próbát megér.

[ Szerkesztve ]

(#1983) bakbéka válasza SztiviVander (#1982) üzenetére

bakbéka
(újonc)

Kösz a tippet,de nem jó.
Csak az utolsó feltöltést mutatja nekem ami a *102#el is meg tudok nézni.

Copyright © 2000-2015 PROHARDVER Informatikai Kft.