2014. július 31., csütörtök

(#1451) Fecogame válasza mickemoto (#1447) üzenetére

Fecogame
(őstag)
LOGOUT blog

Itt is működik rendesen.

16dBi Wi-Fi antennák azonnal, raktárról! --> http://goo.gl/D29Wz

(#1452) mickemoto

mickemoto
(senior tag)

Szerintem nem telefon probléma mert magától meg szokott oldódni.Se a sim-et nem veszem ki, se az akksit, és a telefont sem kapcsolom ki.Csak kissé idegesítő hogy fél napig használhatatlan a telefon és közben még le is merül a hálózat kereséstől.

"Szövőgyárban kelmét szőnek: fent is lent meg lent is lent. Kikent kifent késköszörűs lent is fent meg fent is fent."

(#1453) McLaca válasza mickemoto (#1452) üzenetére

McLaca
(őstag)

Hálózat kereséstől ilyen gyorsan nem merülhet le, ott mégis esélyes, hogy a teló állt fejre, vagy sim probléma. Telenoros simekkel dobálták anno a telók a hálózatot, előfordulhat ez a telekomnál is. Teló újraindítás ilyenkor erősen ajánlott, a sim érintkezőit sem árt egy durvább ronggyal határozottan megtörölni. De egyébként lehetett a vihar miatt is. Ha kézi hálózatkeresésnél csak a telekom hálót nem találja meg a teló, akkor telekom hiba. Ha semmit nem lát a teló, akkor meg „a hiba az ön készülékében van“. :)

Üdv!

(#1454) mickemoto válasza McLaca (#1453) üzenetére

mickemoto
(senior tag)

Régebbi a telefon(5-6 éves), így az akksinak fél napos hálózatkeresés már elég hogy lemerüljön.Kézi hálózatkeresésnél semmilyen hálózatot nem lát.Újraindítás nem oldja meg a problémát.

[ Szerkesztve ]

"Szövőgyárban kelmét szőnek: fent is lent meg lent is lent. Kikent kifent késköszörűs lent is fent meg fent is fent."

(#1455) Fecogame válasza mickemoto (#1454) üzenetére

Fecogame
(őstag)
LOGOUT blog

Nekem is néha elmegy a térerő, de csak az egyik SIM kártyáról (mindkettő BM-os).

Ha következőre is lesz ilyen, nézz meg egy másik BM-os SIM-el rendelkező telefont, hogy ott van-e térerő. Illetve próbáld ki a saját SIM-ed egy másik telefonban.

[ Szerkesztve ]

(#1456) McLaca válasza mickemoto (#1454) üzenetére

McLaca
(őstag)

Akkor egyértelmű, hogy a telefon a ludas. Szerintem végfok hiba, az okozhat fogyasztás növekedést is. Ha 6 éves létére fél nap alatt lemerül hálózatkeresésnél, akkor normál használat mellett sem igen mehet 1-2 napnál többet.

Üdv!

(#1457) mickemoto válasza McLaca (#1456) üzenetére

mickemoto
(senior tag)

Kíváncsi voltam talál-e egyáltalán más hálózatot és kipróbáltam hogy amikor van Blue hálózat akkor kézi hálózatkereséssel lát-e más hálózatot.Nem hogy nem lát hanem még a Blue-t is elveszti egy időre, úgy fél-egy órára. :F

(#1458) reechyke válasza McLaca (#1456) üzenetére

reechyke
(lelkes újonc)

Halozatkereses.el az összes telefon lemerül pär ora alatt! Probaljatok ki :-D

(#1459) mickemoto válasza McLaca (#1456) üzenetére

mickemoto
(senior tag)

Normál esetben látnia kellene más hálózatokat is manuális hálózatkereséssel?

(#1460) sos456 válasza mickemoto (#1459) üzenetére

sos456
(senior tag)
LOGOUT blog

Persze, minden elérhető hálózat látszik, de csak a sajátra tudsz fellépni.

http://www.youtube.com/watch?v=X5Izm1LQfw4 -ha vki még nem látta volna

(#1461) St3ven

St3ven
(őstag)

Sziasztok!

Számhordozással szeretnék egy dominós számot áthozni a Blue Mobile-hoz.

Mi lenne ennek a menete? Van valami buktató, vagy amire oda kellene figyelnem, és az ügyfélszolgálat nem mondana el?

Köszönöm!

Samsung Galaxy S Advance 7 Core Neo Ace Pro Mini Pocket 12 Plus+

(#1462) Fecogame válasza St3ven (#1461) üzenetére

Fecogame
(őstag)
LOGOUT blog

Nincs benne semmi buktató. Ezt és ezt kell letölteni, kinyomtatni, kitölteni, aláírni, beszkennelni, majd elküldeni a markavaltas@bluemobile.hu email címre.

Ha ez kész, hamarosan visszajeleznek emailban, pár nappal később ( 2-3 munkanap ) hozza a futár a SIM kártyát. Ezután hívni fognak, hogy akkor válthatjuk a szolgáltatót? Ilyenkor mondhatod azt is, hogy most, akkor azonnal átváltják :)

Az egész nem tart tovább egy hétnél.

Szerk.: Arra figyelj, hogy pontosan ugyanazokat az adatokat add meg, mint a jelenlegi SIM kártyádnál van megadva.

[ Szerkesztve ]

(#1463) mickemoto válasza Fecogame (#1462) üzenetére

mickemoto
(senior tag)

Az elsőt honnan szedted? Valami régebbi mentésből? Mert most már nem ez a nyomtatvány van fent hanem ez.

(#1464) Fecogame válasza mickemoto (#1463) üzenetére

Fecogame
(őstag)
LOGOUT blog

Nekem egy hónapja még ezt küldték el a BM-osok, amit linkeltem. De végül is csak a címben változtatták meg, szóval ha a régebbit tölti ki is ugyanaz az eredmény :)

(#1465) St3ven válasza Fecogame (#1462) üzenetére

St3ven
(őstag)

Köszönöm!

Nem tudjátok, hogy a kedvezményes mobilnetcsomagok "végtelenített" váltogatása működik a Blue-nál?

[ Szerkesztve ]

(#1466) sos456 válasza St3ven (#1465) üzenetére

sos456
(senior tag)
LOGOUT blog

Elvileg igen, mivel 3 hónap nem használat után lehet újra használni ugyanazt az akciós csomagot, de ha megkérded az üfsz. megmondják. Persze ne így kérdezd, hanem, hogy mennyi idő után lehet használni újra az akciós előfizetést.

(#1467) St3ven válasza sos456 (#1466) üzenetére

St3ven
(őstag)

Köszönöm, meg is találtam: 90 nap után választható újra ugyanaz a netcsomag, azaz folyamatosan 90 Ft-ért lehet netem. :C

[ Szerkesztve ]

(#1468) McLaca válasza St3ven (#1467) üzenetére

McLaca
(őstag)

Folyamatosan 90-ért nem. Egyszer-egyszer teljes árat kell fizetned. Két hónapig akciós az ár, de 3 hónap szünet után tudod újra megrendelni akciósan. Szóval minden harmadik hónapban kell teljes árat fizetni, ha a 33 és 133MB-os csomagok közt váltogatsz.

Üdv!

(#1469) St3ven válasza McLaca (#1468) üzenetére

St3ven
(őstag)

Ja mert aktiválás alatt kell érteni a 30 nap utáni megújulást is, ugye?

(#1470) McLaca válasza St3ven (#1469) üzenetére

McLaca
(őstag)

Igen. Ha egyre gondolunk. :)
Tehát 2 hónapon keresztül akciós egy csomag ára, de csak akkor, ha előtte 3 hónapig nem volt aktív.
Az egyetlen szívfájdalmam, hogy a 333Mb-os csomag akciós ára 790Ft. Anno Dominonál az 500MB-os volt eleinte 190, aztán később 490Ft akciósan.

Üdv!

(#1471) St3ven válasza McLaca (#1470) üzenetére

St3ven
(őstag)

Ja, én is a T okán nosztalgiázom. :DDD

De kb. ugyanazt a műszaki minőséget kapom a szolgáltatásban, nem?

(#1472) sos456 válasza St3ven (#1471) üzenetére

sos456
(senior tag)
LOGOUT blog

Igen, mivel az ő hálózatukat használod.

(#1473) Victoryus válasza sos456 (#1472) üzenetére

Victoryus
(senior tag)
LOGOUT blog

Szerintem egy rakás... a mobilnet. Legtöbb esetben 1 megabit sincs. Nyaralás alatt volt alkalmam tesztelni. Gyulán, Orfűn, Lillafüreden, Miskolcon. Semmire nem jó vacak. 2G, 3G között váltogatott, de egyik se jobb. Wifit meg sem közelíti.

Lenovo P780 :)

(#1474) zoetsa válasza Victoryus (#1473) üzenetére

zoetsa
(lelkes újonc)

Na, az a miskolci mobilnet nyaralás okán érdekelne...

(#1475) sos456 válasza Victoryus (#1473) üzenetére

sos456
(senior tag)
LOGOUT blog

Én Bp-n, 3G-n, és vidéki kisvárosban, ahol edge sincs - használtam. Bp-n semmi gondom nem volt vele, igaz sebességet nem mértem, mivel elvisz kb. 8MB-ot. Vidéken jó volt arra, hogy levelezést megnézzek, és böngésszek vele.

(#1476) Victoryus válasza zoetsa (#1474) üzenetére

Victoryus
(senior tag)
LOGOUT blog

Toronyalja utca. Nekem nagyon lassúnak tűnt. Pedig belvárosi rész. Lillafüreden le akartam tölteni a parkoló appot, többször megszakadt, rohadtul lassan jött le. Nincs 1 MB... Vicc. Ma jött sms, hogy túlléptem a keretet. Tehát eddig semmi korlát nem volt.

Lenovo P780 :)

Copyright © 2000-2014 PROHARDVER Informatikai Kft.