Hirdetés

2014. október 21., kedd

(#1601) Doosa

Doosa
(fanatikus tag)

Most akkor megoldható a folyamatos 90Ft-s net vagy minden 3. hónapba teljes árat kell fizetni? :D

(#1602) McLaca válasza Doosa (#1601) üzenetére

McLaca
(őstag)

Ha nem mondod le időben, akkor igen.

Üdv!

(#1603) zoetsa válasza csubuka (#1600) üzenetére

zoetsa
(kvázi-tag)

Igen, futár viszi házhoz. Úgy emlékszem, egész Mo-n bhová ingyenes.
(Anno beírtam itt, amikor még frissen kérdeztem.)

(#1604) zoetsa

zoetsa
(kvázi-tag)

Jut eszembe... Ma már megint jött egy sms, h módosul az ászf... De miben már megint???

(#1605) McLaca válasza zoetsa (#1604) üzenetére

McLaca
(őstag)

http://www.bluemobile.hu/aszf.html

Üdv!

(#1606) zoetsa válasza McLaca (#1605) üzenetére

zoetsa
(kvázi-tag)

Tudom. Akkor gyk: Ha már úgyis küldenek körsms-t, miért nem lehet beleírni 2 szóval a változásokat? Azt már nem is kérdezem, h a 66millió ilyen fontos hatalmas ászfváltozást miért nem lehet egyszerre bevinni?

(#1607) csubuka válasza zoetsa (#1603) üzenetére

csubuka
(senior tag)

Köszönöm!
De ilyen opciót hol látok? A Lidl oldalán kéne nézni? Nagyapa nem akar még egy lidl-be se elmenni kártyát venni... :N

Eladó ThinkPad T400, WXGA+ (1440x900), HD3470-Intel VGA, 2GB RAM, P8600, gyári MAGYAR billentyűzet, szép állapot, Windows 7, 27% ÁFÁS SZÁMLÁVAL

(#1608) Fecogame válasza csubuka (#1607) üzenetére

Fecogame
(őstag)
LOGOUT blog

Ha nem számot hordoz, hanem új sim kell neki ( új számmal ), akkor tudtommal nem lehet. Egyébként te is tudsz neki vinni/venni, nem kell hozzá személyi, vagy hasonlók :)

16dBi Wi-Fi antennák azonnal, raktárról! --> http://goo.gl/D29Wz

(#1609) McLaca válasza zoetsa (#1606) üzenetére

McLaca
(őstag)

Mert nem fér bele az sms-be. A változások pedig folyamatosan történnek, így nem tudják egy évre előre megküldeni. Az meg, hogy így kell értesíteni a felhasználókat, előírás, így mást nem tehetnek.
Ne legyél már ennyire „ügyfél“. ;)

Üdv!

(#1610) zoetsa válasza McLaca (#1609) üzenetére

zoetsa
(kvázi-tag)

Látom, nem érted a lényeget, így belekötsz a részletekbe. Nem egy évről volt szó, de 2-3 hónapot nyugodtan meg lehetne oldani egyszerre. Itt egyszerűen arról van szó, h nem ügyfélbarát a cég. Mint ahogy ezekre a nagyokra ez nem is jellemző. Nagyon sokmindent lehetne sokkal okosabban és ügyesebben csinálni, csak nekik ez mindegy, nem igyekeznek ilyenekre odafigyelni. Pedig ez öreg hiba. És ebben az esetben legalább még elmondható, h a blue legalább nem károsít meg ezzel ügyfelet (legalábbis többnyire), mint mondjuk a upc (de 2 év után ma végre elhangzott, h igazam van, és most pár hónapig ingyennetem van :D )

[ Szerkesztve ]

(#1611) zoetsa válasza csubuka (#1607) üzenetére

zoetsa
(kvázi-tag)

Nem a lidli, hanem a blue oldalán. Én az Aradiba mentem be, így azt konkrétan nem tudom, milyen rendelési opciók vannak fent, de a számhordozás biztosan, de sztem új előfizető is lehet. De van egy másik ötletem, írj privát, ha érdekel.

(#1612) csubuka

csubuka
(senior tag)

Sziasztok!

Milyen hozzáférési pontokat kell bluemobile-nál beállítani? Ha most aktiváltam egy feltöltős simet akkor a havi 15mb data jár amellé is ingyen?

Eladó ThinkPad T400, WXGA+ (1440x900), HD3470-Intel VGA, 2GB RAM, P8600, gyári MAGYAR billentyűzet, szép állapot, Windows 7, 27% ÁFÁS SZÁMLÁVAL

(#1613) sos456 válasza csubuka (#1612) üzenetére

sos456
(senior tag)
LOGOUT blog

Szia! Nálam APN wnw, ha jót írok. Igen, fél évig jár hozzá havi 15MB net, persze, ha előfizetsz nagyobb csomagra, akkor elvész.

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=X5Izm1LQfw4 -ha vki még nem látta volna

(#1614) club1 válasza csubuka (#1612) üzenetére

club1
(Szakértő)

Bluemobilenál az "internet" apn használata javasolt.

* * A privát üzenetek közül a fórumba való kérdésekre nem tudok válaszolni. * *

(#1615) csubuka válasza club1 (#1614) üzenetére

csubuka
(senior tag)

Megvan közben, köszönöm!

*C902 telekomos megy bluemobile simmel...

[ Szerkesztve ]

(#1616) McLaca válasza zoetsa (#1610) üzenetére

McLaca
(őstag)

Akkor gyűjteniük kéne a változásokat és 2-3 hónap után ömlesztve bejelenteni. Az miért is lenne jó? (Úgy pláne nem férne bele egy SMS-be. :DDD ) Ráadásul időnként jogszabályi változások miatt kell akkor és azt bejelenteni, amit. Pl. most is volt jogszabályi változás, amit nem lehet halogatni. Igazad van, nem értem a "lényeget", hogy miért kell a kákán csomót keresni és huszadrangú dolgokon rugózni. Azt mindig is nehezen toleráltam.

Üdv!

(#1618) nightshadow

nightshadow
(PH! kedvence)

Egyik családtag leselejtezi az ezeréves T-mobilos Nokia 6303i telefonját, s oda adja nekem. Na most ha jól értem az itteni infókat, hiába kártyafüggetlenítem, nem fogom tudni használni bluemobilosként az imei tiltás miatt?

[ Szerkesztve ]

(#1619) mickemoto válasza nightshadow (#1618) üzenetére

mickemoto
(senior tag)

Nem kell függetleníteni sem, alapból viszi majd a blue sim-et.Legalábbis sanszos.

"Szövőgyárban kelmét szőnek: fent is lent meg lent is lent. Kikent kifent késköszörűs lent is fent meg fent is fent."

(#1620) club1 válasza nightshadow (#1618) üzenetére

club1
(Szakértő)

Kb. 3 évig visszamenőleg eladott T-s imeik vannak tiltva a blue-nál. Őskövületeket nincs értelme tiltani...

(#1621) M3oH válasza club1 (#1569) üzenetére

M3oH
(őstag)

Még jó, hogy átfutottam a topikot. Akkor meggondolom ezt a microsimet. Most a régi sima van körbevágva házilag, de gondoltam, ha van lehetőség, akkor kihasználom. Viszont ez kicsit megriaszt, hogy esetleg 2napig nem vagyok elérhető. Ennyit nem ér nekem.

(#1622) club1 válasza M3oH (#1621) üzenetére

club1
(Szakértő)

Nem mindig szúrják el, van amikor aktiválatlan kártyát küldenek. És a hét elején kell kérni a micro-sim-et, akkor nem esik bele a következő napi kiszállításba a hétvége. Vagy be kell menni az Aradi utcába cseréltetni.

(#1623) otps

otps
(tag)

NanoSIM van? Vagy lesz?

(#1624) Fecogame

Fecogame
(őstag)
LOGOUT blog

Immáron a 3. számhordozásom is sikeresen lefutott, eddig mindegyik hiba nélkül és egy héten belül.

Ha feltételezzük, hogy 3 havonta beszélünk el 1500 Ft-ot a kártyáról, és mindegyikőnk másik hónapban tölti fel a sajátját, akkor 33 perc erejéig mindig ingyen tudunk beszélgetni egymással :)

(#1625) mickemoto válasza Fecogame (#1624) üzenetére

mickemoto
(senior tag)

Ha többször egymás után töltök fel 1500 Ft értékben akkor a 33 percek összeadódnak, nem?

"Szövőgyárban kelmét szőnek: fent is lent meg lent is lent. Kikent kifent késköszörűs lent is fent meg fent is fent."

(#1626) Fecogame válasza mickemoto (#1625) üzenetére

Fecogame
(őstag)
LOGOUT blog

Ezt nem tudom, nem próbáltam még. De elképzelhető, hogy működik. Majd írd meg, ha letesztelted :)

(#1627) bopeti98

bopeti98
(őstag)

Sziasztok!

Elképzelhető lesz valamikor hogy a Telekom a Blue Mobile ügyfeleket is felengedik az LTE hálóra?
A sebességet nem kell emelni, elég nekem az a 7-8 Mbit arra a 333 MB netre, de most már vannak olyan területek az országban ahol nincs 3G csak 4G, és ez így eléggé gáz hogy hiába 4G/LTE képes telefon, nem enged fel rá.

Fujitsu Lifebook AH552 : Intel Core i3-3110M 2,4 GHz; 4 GB Ram; 500 GB HDD; Intel HD Graphics 4000; Windows 8.1 64 bit

Copyright © 2000-2014 PROHARDVER Informatikai Kft.