Aktív témák

  • prozodus

    őstag

    válasz Potrien #3456 üzenetére

    Azért ugye tisztában vagy vele, h az áltanánosítás egy nagyon komoly, súlyos gondolkodási hiba?

    Szted közülünk ski nem futott bele még hülye ügyintézőbe? Sztem más is nagyjából úgy oldotta meg, mint én: továbbmentünk, amíg sikerült normálissal beszélni és a dolgokat könnyedén elintézni. Nekem is piszkosul elcseszték elsőre, jól is néznék ki, ha emiatt vérig sértődöm, s fizetek tovább a telenyomornak :DD

    De ha neked egy üi miatt arrogáns az egész blue, akkor csak azt tudom mondani, h meg is érdemled :D De lassan azt is kell gondolnom, h a divatos ezoterikus tanok, h önmagadat kapod vissza a külvilágtól mégiscsak igazak lehetnek :))

    Most aztán jól megbüntetted őket...
    Azért vicces, nem?, h rajtad kívül mki azonnal látja, h itt vjában pszichológia probléma van, és nem technikai. Nem tudtál vmit megoldani, belebuktál, s e kudarcot nem tudtad feldolgozni, s nekiálltál baromságot csinálni, amivel ráadásul leginkább csak magadnak és szeretteidnek ártasz...

    Nekem azért az még kérdés*, h ha letudtad a blue-t, ezt elmondtad, akkor még miért ragozod tovább?

    * Mármint költői kérdés, mert nyilván te magad is érzed, h nem jól döntöttél, és még magad sem tudod elfogadni, mint szeretnéd. Sztem elsősorban magadat győzködöd.

    Mert a blue nem ilyen :C

    És még egy: A céget és képviselőjét automatikusan összemosni is hiba. Akkor hol volt a fene nagy bátorságod és okosságod, amikor még éppen az adott, sérelmezett ügyintézővel beszéltél? Miért nem őt osztottad ki? Akkor, ott, rögtön. Annak több értelme lett volna. Hihetetlenül megkönnyebbül az ember tőle :DD

    [ Szerkesztve ]

    A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

Aktív témák