Aktív témák

  • atus72

    senior tag

    Érdekes kompánia eza BlueMobile, ma elmentem egy Lidl-be ahol kiderült épp nincs SIM kártyájuk, ok akkor telefonálok az ügyfélszolgálatra, azt szerettem volna megtudni hogy hol kapok SIM kártyát anélkül hogy az összes LIDL-be el kelljen menni, jelentem nem tudnak segíteni, az Aradi utcában nincs értékesítés, ok, akkor maradnak a LIDL-k, felhívom a LIDL központi számát elvégre csak tudják hogy egy termékből mikor mennyi van raktáron, nem nem tudják mert nincs ilyen információjuk (!), fasza, az egyes boltokhoz nincs telefonos elérhetőség (!), fasza, akkor nem marad más mint bemenni egy másik boltba hátha van :)
    Így is történt, ott legalább volt, mi lett volna ha nincs akkor hányadik bolt után lesz tele a ***a valakinek? Welcome to Hungary 2015
    Érzem hogy most jön a következő kör hogy működik -e Telekomos készülékben vagy sem (a most kiképzett ügyfélszolgálatos szerint idézem nekik úgy tanították hogy csak független vagy BlueMobile készülékbe működik), mondjuk ha nem fog akkor önmagában vicc és nonszensz mivel a BlueMobile ugye a Telekom virtuális mobiloperátora, nem baj van független készülékem is de azért lássuk be ez agyrém :D

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák