Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Piftuka

    veterán

    válasz Mercutio_ #6288 üzenetére

    "Szerintem elolvastam, a lényegét is megértettem, de ez hol válasz a kérdésemre?"

    Én úgy látom, nem értetted meg, mert...

    A mi véleményünk annyiban "hitelesebb", hogy legalább van. Nem írom le még egyszer az egészet, de továbbra is azt gondolom, hogy a néhány negatív kritika (amelyeknek mennyisége az összes eladott termékhez viszonyítva igen csekély számú) önmeggyőzés, belemagyarázás, vagy nem is létezik valójában.
    (És hangsúlyozom: nem a meghibásodott darabokról beszélünk!)

    Azon, aki egy süketszobában is rock koncertnek hall egy 3 dB-es sercegést is, nem lehet segíteni.

    Minden egyéb tekintetben ajánlom Flashget fórumtársunk véleményét.

    Summa summarum: a "Pioneer lejátszók hangosak" általánosítás nem állja meg a helyét.

    "(#6289) djnice válasza Piftuka (#6284) üzenetére:
    Hagyjuk már ezt a hangos, nem hangos témát. Te Pioneer fan vagy, aki nem fogad el semmilyen negatív kritikát a céggel kapcsolatban. [..]"

    :D Ne viccelj már! Nem vayok én semmilyen "fan". Egyszerűen a lehető legjobb minőséget keresem minden termékben, és jelenleg a Pioneer lejátszója tudja ezt a leginkább szavatolni.

    "#6286: Gyors, mindent lejátszik kadenciahelyesen, tökéletes képminőség, Smart funkciók sokasága, Plex kliens, stb."

    :R

    Ez viszont nagyon korrekt! (Bár azért kicsit lehetne bővebben, pár mondatban kifejteni a hozzá nem értő kérdező számára a fentiek jelentőségét.)

    Ilyen ajánlást senki nem kérdőjelezhet meg. Igaz, tömör, de tárgyilagos, amely alapján eldöntheti a kérdező, hogy érdemes-e jobban elmélyednie az adott típussal kapcsolatos kérdésekben, ill. információgyűjtésben.

    (Látod, hogy nem vagyok "Pioneer fan"? :N Ha ilyen ajánlásokat írsz, nem fogom azt írni a kérdezőnek, hogy "vegyél helyette Pioneer-t, mert csakazajó!"... )

    [ Szerkesztve ]

    "Aquila non captat muscas."

Új hozzászólás Aktív témák