Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz Dtomka #12456 üzenetére

    Mondjuk igen itt már kevesebbszer kell használni a alt+f4 :DDD
    Bf5-höz képest tényleg ez a legnagyobb javulás

    És kész, tudjátok pontosan(akik voltak a bf5 fórumán is) hogy azt a játékot sokat szidtam, de ott legalább volt pár pálya ami járműveseknek is kedvezett.
    De itt, ez a játék egy szégyen

    És egyszerűen nem tudom felfogni hogy tudja ezt a játékot bárki is jónak titulálni, és nem forr fel a vére hogy egy ilyen csökevényt adtak ki teljes BF-nek sok sok pénzért

    És mint írtam azért játszok vele mert megjelenés környékén vettem meg és a többi részt már unásik játszottam
    És abban a heti pár napban mikkor kedvem van játszani akkor nem egy már lerágott csonttal akarok játszani, hanem a friss játékkal(sz&métel)

    Hát pedig szerintem nem magasabbak az igények, hanem ép hogy csökkenek évről évre, és még azt se tudják tartani
    Mert egy BF4-hez képest és a rész a béka segge alatt sincs, és nem a csili vili grafikára gondolok, hanem a játék tartalmi részére (pályák száma, fegyverek száma, taktikázás a pályán, megoldások, támogatás)

    Van csaló csak nem veszed úgy észre, na meg az se mindegy hogy mennyien játszanak mert ha többen akkor több is a csaló mert több programot fejlesztenek rá, most meg már csak ép van játékos így a csalásokat se csinálják rá olyan hevesen
    Ha nem lesz játékos akkor csaló se lesz

    Nem tudom eladni fiókot mert sok sok játékom van rajta, vagyis nekem sok ([kép], [kép], [kép])

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák