Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dtomka

    veterán

    válasz bul07 #12460 üzenetére

    Először is köszönöm, a normális választ. (Sokaknak itt nem ez az erőssége.)

    Akkor sorjában.
    Mondjuk igen itt már kevesebbszer kell használni a alt+f4
    Látod, a korábbi részhez képest ez is javulás.

    És kész, tudjátok pontosan(akik voltak a bf5 fórumán is) hogy azt a játékot sokat szidtam, de ott legalább volt pár pálya ami járműveseknek is kedvezett.
    De itt, ez a játék egy szégyen
    Itt is kedvez csak, itt sokkal könnyebb szétkapni a járműveket. Az tény kevesebb mint kellene és az is, hogy senki sem segít a javításában. Ilyen téren 0 a csapatmunka. Emlékszem a korábbi részekben, magamtól mentem ha láttam, hogy egy tank javításra szorul... nem kelle emiatt heti küldetésnek egyik feladata legyen.

    És egyszerűen nem tudom felfogni hogy tudja ezt a játékot bárki is jónak titulálni, és nem forr fel a vére hogy egy ilyen csökevényt adtak ki teljes BF-nek sok sok pénzért

    A játék megjelenéskor nem jó hanem szörnyű volt. És mint ahogy korábban is írtam sosem lesz tökéletes, de javul. És ez jó. Még mindig nem olyan mint amilyet szeretnénk, de jobb mint volt. De attól is függ kinek mi a jó? A graf, hogy tud érvényesülni, a k/d.....hogy nicsen annyi csaló stb...
    És mint írtam azért játszok vele mert megjelenés környékén vettem meg és a többi részt már unásik játszottam
    És abban a heti pár napban mikkor kedvem van játszani akkor nem egy már lerágott csonttal akarok játszani, hanem a friss játékkal(sz&métel)
    Én is a megjelenés után pár nappal... óta (igaz kihagytam pár hónapot) játszom a játékkal. És ahhoz képest mint akkor és mint amilyen most .. be kell látni javult sok mindenben.
    Megértem, én sem játszom már régebbi részekkel, hiszen már unalmas és idejétmúlt.
    Én is jó pár ezer órákat töltöttem az előző részekkel. A BFV melyet néha elindítok, ha a bátyámmal játszom.

    Hát pedig szerintem nem magasabbak az igények, hanem ép hogy csökkenek évről évre, és még azt se tudják tartani
    Mert egy BF4-hez képest és a rész a béka segge alatt sincs, és nem a csili vili grafikára gondolok, hanem a játék tartalmi részére (pályák száma, fegyverek száma, taktikázás a pályán, megoldások, támogatás)

    Ha hiszed ha sem a játékosok igénye egyre magasabb. Az egy dolog, hogy az EA-DICE minden BF rész elött mintha 0 -ról kezdenék a játékot (pedig van pirula rá, de ha az nem segít akkor ott van a sok-sok ezer vélemény az alfa és a beta után) De le sem... vagy nincsenek már azok akik teljesíteni tudnák.
    De újabb tény, hogy még egy nyamvadt scoreboard sem volt, az azért nem volt nem szembetűnő hiányosság.
    Az igények magasak, de oly súketek vagy figyelmetlenek. Mi kellene ma egy jóü fps-hez?
    Normális gépigény, grafikailag ne legyen idejétmúlt, a jól bevált dolgokat meghagyni...és mely frusztráló azokat selejtezni, illetve stabil és csaló mentes szerverek. Szerintem a felsoroltak közel sem nehezek a megvalósítás szempontjából, de nem mind1 ki és milyen csapat van e mögött.

    Van csaló csak nem veszed úgy észre, na meg az se mindegy hogy mennyien játszanak mert ha többen akkor több is a csaló mert több programot fejlesztenek rá, most meg már csak ép van játékos így a csalásokat se csinálják rá olyan hevesen
    Ha nem lesz játékos akkor csaló se lesz
    Biztosan van csaló, tudom. Általában össze is futok velük, ha elsőre nem de 3. halálomnál már biztosan tudom, hogy vmi nem stimmel.
    De itt még szerencsére nem tapasztaltam. De tudjuk ez a rész mivel nem lett oly sikeres így nem is lett oly népszerű a csalók számára sem.
    Én minden csalónak "Lucille-lal" ismertetném meg mindkét kezét, hogy megtudja milyen az amikor más emberek játékát nap mint nap tönkreteszi.
    Akik sok ezret költöttek arra a játékra, melyet szórakozás céljából vettek meg. Ilyen téren a EA-DICE hoz is besétálnék kéz a kézben Lucille-lal.

    Nem tudom eladni fiókot mert sok sok játékom van rajta, vagyis nekem sok ([kép], [kép], [kép])
    Nem úgy értettem, hogy a teljes fiókodat, hanem, hogy a BF accountod\profilod.
    Látom. Sok az ismerős és jó gém. De tudod mit, játssz addig vele amíg szórakoztat, ha nap mint nap csak bosszant és idegesít akkor gyaluld le. :)

Új hozzászólás Aktív témák