Keresés

Aktív témák

  • Sheldon

    tag

    Sziasztok!

    Péntek óta vagyok Battlefield 3 Premium Edition tulajdonos,azóta kb. 12 órát játszottam a multival, több-kevesebb sikerrel. :B

    Próbáltam csapatjátékra rámenni, beültem tankba/helikopterbe gépágyúsnak, aminek egész jó vagyok. Ha engineer a sofőr, akkor védem az ellenségtől, amíg foltozza a tankot, volt rá példa, hogy hajszálon múlt az élete, éppen sikerült kiiktatnom a támadóját. :)

    De jobb lenne 3 másik emberrel taktikázni, az lenne az igazi.
    Ha mindezt magyarul tehetném, az még jobb lenne, mikrofonom is van, szóval kommunikáció is megoldott lenne, ami egy jó stratégia véghezvitelénél szerintem fontos.

    Szóval: Lenne hely egy BF3 kezdő számára? :R

    Leginkább Assault karakterrel megyek, gyakran élesztek, mely során előfordul, hogy engem lelőnek, de sikeresen élesztettem. Volt rá példa, hogy 3 embert sikerült felélesztenem egyszerre, egy helyen, miközben több oldalról lőttek rám, de túléltem, és a 3 emberke is visszatért az élők sorába.

    Tehát leginkább ilyen kisebb sikerélményeim vannak, eddigi legjobb eredményem egy meccsen:13 K, 28 D, 5539 Score.

    Tudom nem ok, de mint írtam, csak péntek óta játszok a játékkal.

    Origin/Battlelog nevem: A_S1M0N

    ✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – Steam/Origin/Battlelog: A_S1M0N --- sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ ɴoτe ɪɪ --- Blog: simonmondja.web4.hu

  • Sheldon

    tag

    válasz Zin #33304 üzenetére

    Pénteken vettem meg a játékot, előtte CoD4 : MW, CoD : WaW és Mass Effect 3 multiztam leginkább.

    Mivel leginkább a lassabb játékot és a nagy csatatereket szeretem, ezért anno a CoD4 multija nem nagyon jött be, a CoD : WaW-é annál inkább, mert ott nagyobbak voltak a pályák, plusz egyes helyeken még tankba is lehetett ülni, bár utóbbi szerverfüggő.

    BF3-at azért vettem meg, mert egyrészt új gépet vettem, és azon maxon elfut, másrészt azért, mert ez totális háború, ahol nem tudod, hogy honnan lőnek rád... Persze ez eléggé idegesítő is, de ez van. :D

    Tehát pénteken kezdtem a játékot, elég jól belejöttem a dolgokba, viszont azt fontosnak tartom, hogy itt egyedül nem érdemes megindulni, jó ha legalább 1 ember van velünk (én követni szoktam valakit, vagy beülök gépágyúsnak valaki mellé tankba), ott már életben lehet egymást tartani.
    Az eltelt 5 nap alatt 204 élesztésem volt, ami szerintem nem rossz egy kezdőhöz képest.

    De visszatérve a kérdésedhez: Ha szereted a nagy pályákat, a sok emberes, járműves csatákat, akkor igen, érdemes megvásárolni!

    Amikor pénteken elkezdtem, kissé megijedtem, hogy milyen szar vagyok, de szokni kellett az irányítást, és azt, hogy ez nem CoD... :))

    [ Szerkesztve ]

    ✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – Steam/Origin/Battlelog: A_S1M0N --- sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ ɴoτe ɪɪ --- Blog: simonmondja.web4.hu

  • Sheldon

    tag

    válasz Mr.White #33305 üzenetére

    A 10. meg csak azért nem, mert éppen játékban van! (Persze BF) :C

    ✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – Steam/Origin/Battlelog: A_S1M0N --- sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ ɴoτe ɪɪ --- Blog: simonmondja.web4.hu

  • Sheldon

    tag

    válasz jocek91 #33338 üzenetére

    Nem.
    Főoldalon a keresőbe beírod a BF3 nevedet, keresés, majd Graphics menüpontra kattintasz (ami a "NEVED BF3 Stats" írás után van, abból a menüsorból) .

    [ Szerkesztve ]

    ✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – Steam/Origin/Battlelog: A_S1M0N --- sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ ɴoτe ɪɪ --- Blog: simonmondja.web4.hu

  • Sheldon

    tag

    Sziasztok!

    Már egészen jól megy a játék, tegnap kifejezetten jó voltam, de találkoztam ezzel a jelenséggel: committed suicide - miért van ez?

    Tegnap futok az ellenség zászlója felé (kb. 100 méterre voltam tőle), beugrok a betonkerítés elé, erre összeesek, és a fenti üzenetet írta ki. Mégis mi a fenéért lettem öngyilkos a játék szerint?

    ✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – Steam/Origin/Battlelog: A_S1M0N --- sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ ɴoτe ɪɪ --- Blog: simonmondja.web4.hu

  • Sheldon

    tag

    Értem, bár szerintem 100%-on volt az életem, Assaultként külön figyelek erre, ha meglőnek, azonnal dobom is magamnak a Medic Kitet.

    ✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – Steam/Origin/Battlelog: A_S1M0N --- sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ ɴoτe ɪɪ --- Blog: simonmondja.web4.hu

  • Sheldon

    tag

    válasz batai15 #36394 üzenetére

    Én novemberben vettem új gépet, amihez új egér is dukált, hosszas keresgélés után a Razer Abyssus Mirror Special Editiont választottam, mert nekem bőven elég a 3 gomb... Nagyon jó kis rágcsáló, én 1000hz/1800dpi-n használom, alá pedig egy steelseries egérpadot vettem, ami kiválóan bevált. Bár a széle egy kicsit már kopik (ott ér hozzá a kezem), de más gondom nincsen vele. Azt a kb. 2000 Ft-ot megérte nekem.

    Szóval a steelseries jó, bár más márkás egérpaddal nincsen összehasonlítási alapom...

    ✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – Steam/Origin/Battlelog: A_S1M0N --- sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ ɴoτe ɪɪ --- Blog: simonmondja.web4.hu

  • Sheldon

    tag

    Olyan pontos voltam, hogy az már lehetetlen: Katt :))

    Ez meg a legtöbb killt szerző játékom volt: Katt

    ✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – Steam/Origin/Battlelog: A_S1M0N --- sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ ɴoτe ɪɪ --- Blog: simonmondja.web4.hu

  • Sheldon

    tag

    Elkóborolt a kerti törpe :DDD

    ✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – Steam/Origin/Battlelog: A_S1M0N --- sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ ɴoτe ɪɪ --- Blog: simonmondja.web4.hu

  • Sheldon

    tag

    válasz F_Zolee #48561 üzenetére

    Hiába no, válság van... :))

    Újra kell hasznosítani mindent, amin spórolni lehet! :D

    ✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – Steam/Origin/Battlelog: A_S1M0N --- sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ ɴoτe ɪɪ --- Blog: simonmondja.web4.hu

  • Sheldon

    tag

    válasz sixpak #48950 üzenetére

    Én valamelyik Samsungot ajánlom, nekem egy 128 GB-os van November óta.

    Bár nekem a BF3 nem SSD-n van, csak rendszernek van rá telepítve, minden más HDD-n van...

    120 GB-osat kapsz 25.000-ért is, én iPontól vettem.

    ✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – Steam/Origin/Battlelog: A_S1M0N --- sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ ɴoτe ɪɪ --- Blog: simonmondja.web4.hu

  • Sheldon

    tag

    válasz Algotis #48955 üzenetére

    Elvileg nem, hirtelen rákeresve csak SATA II csatlakozót írnak.

    ✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – Steam/Origin/Battlelog: A_S1M0N --- sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ ɴoτe ɪɪ --- Blog: simonmondja.web4.hu

Aktív témák