Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Allien

    veterán

    válasz kBagyula #428 üzenetére

    Igen-igen. A stat sokmindent elárulhat. Vagy éppen félre vezető lehet, főleg, ha nem azt nézzük, amit kellene. Hiszen néha az összpontszám nem árul el semmit (vagy a K/D aránya). Nekem pl. a Claymore gyilkolászásom az, amit relative érdemes megnézni.:DDD Másnak alig van pár ilyen, max akkor, ha éppen vélettlenül snipára váltott, és elszórt 1-2 palacsintát. :B Én meg ugye, főleg ott, ahol nem sérülhet tőle a csapattárs, szórom, mint a fűmagot, persze mindig a megfelelő helyre (rendszeressen elnyerem a ''megvédett zászlók'' címet). :P Tegnap, végre találkoztam a klántársakkal is, és bizony, volt 2x olyan zászlófoglalásom, amikor közvettlenül két kéjmor között sütettem a hasamat, és röhögtem, mivel kb. fél perce húztak el onnan az ellenfél katonái, és egy másik zászlót húztak lefele (az egyiknél pl. jött segítség, és hiába szóltam, hogy ellenfél klajmor van, mind a kettőbe beleszaladtak). ;]
    Egyedül nem, vagy csak rövid ideig tudok egy zászlót egyedül tartani, mint snipa, de azért okozok kelemettlen meglepit a gyanútlan bokorugróknak. Igaz, nem is ez a feladatom főleg. Én speciel nehezményezem, hogy a stat nem írja, mennyi ''megjelölésem'' volt, mert biza, abban magassan állna a mércém, néha egy kommander kevesebbet jelöl meg mindennel együtt, mint én (bár, a statomban részben látszódik, mennyi gyiloksegítséget nyújtottam, amikor én sebesítettem meg egy illetőt, de más nyiffantotta ki végül, pl elfujta a szél). :B
    Ettől függetlenül gyengus vagyok, még snipának is. :O

    [Szerkesztve]

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • HEMP

    aktív tag

    válasz kBagyula #428 üzenetére

    Az én kedvencemet úgy hívják, hogy G3. :R

    ''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

Új hozzászólás Aktív témák