Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HMárió

    junior tag

    válasz #33253120 #46069 üzenetére

    Részemről a gyártó saját költöztetős appját javasoltam volna, főleg mert nem csak egy gyártmány, de azon belül egy termékvonal is. De látom, hogy valami miatt nem akar menni neki

    Tehát akkor életbe léphet a 4-es pontom igaz? Hidd el, 15 éve csinálom. És semmit nem fejlődött a költöztetős alkalmazás. Egyik cégnél sem. Linkeljek neked, hogy mennyien szidják a smart switch-et? Az, hogy neked megfelelt, az kizárólag azért van, mert észre se vetted, hogy nem másolt át valamit... Vagy éppen duplikált 800 darab fényképet. Vagy csak átmásolt valamit amit mutat, hogy ott van, de semmivel nem lehet megnyitni. Soroljam még miket művelnek ezek a csoda programok?
    A sync programok egy az egyben ugyanezeket csinálják. De te csak használd egészséggel.

    Doki16 (#46067)

    Tiszában vagyok vele, hogy nem nfc-n megy a küldés, én arra írtam a sok időt, hogy míg megtalálják egymást a telefonok, mert nem oda érinti, meg most próbálja újra mert ez van meg az van. Még márkán belül is hol működik az nfc, hol nem. Kb annyit ér, mint a wi-fi direct.

    [ Szerkesztve ]

    Ha egy illető igazat mond neked ami számodra kellemetlen, akkor csak trollozd le az illetőt! Akkor is igaza lesz, de legalább tovább hazudhatsz magadnak.

Új hozzászólás Aktív témák