Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nemlehet

    őstag

    válasz blikkk #43968 üzenetére

    Lásd a néhánnyal fentebbi HSZ-em és a rá adott választ. Én azóta nézegetem a netet, de a google lapít, a felhasználók meg bosszankodnak. Amúgy pl a főnököm S8-a is ugyan így behalt.

    Ami nekem "megoldotta" egyelőre:
    1. Kapcsold ki a sync-et minden a google fiókkal (elsődlegesen abba fagy bele a services megfigyelésem szerint)
    2. Xiaomin és a Samun a beállítások/telepített appok menüpontban van lehetőség a Play Servicest kiválasztva a frissítések törlésére én erre is rányomtam.
    3. Ennek ellenére, hiába van kilőve a frissítés pl Play Store-on mégis lehúzta magának a legújabbat, egész addig amíg ugyan itt (beállítások, telepített appok,Google Play Services) az adatok törlésénél ki nem töröltem mindent.

    Azóta jó, bár ugye a többi app folyton vinnyog, hogy kell neki a legújabb services, de legalább nem olvad le a telefon és nem fagy be állandóan.

    A javításra meg várunk. De mivel hivatalosan probléma sincs így nem tudom mikor lesz meg. Állítólag 15-én hajnalban jött egy hotfix, de nálam semmi és verzió alapján se találtam meg ezt sehol.

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Új hozzászólás Aktív témák