Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • k850

    addikt

    válasz bsgy #24783 üzenetére

    "Legyen mindig vidám az ember, nem baj ha akasztófa alá viszik csak fel ne húzzák!" :DD

    Legyél vidám, semmi baj nem történt, a haverok egy kicsit interneteztek, ha szerencséd van, akkor van mobilinternet előfizetésed, akkor még anyagi kár sem történt.
    Szerintem a te felelőtlenséged, hogy őrizetlenül hagytad a mobilod, még akkor is ha nagy bunkó kollégáid vannak.
    Az előzményekből valóban le lehet vonni, hogy milyen oldalakon jártak, persze ha értenek hozzá, akár törölhették is az előzményeket.

    "Illetve valaki tud olyat aki a szolgáltatótól meg tudná szerezni ezeket az adatokat?"
    Szerintem a titkosszolgálat biztos ki tudná nyomozni. Nem hinném, hogy a szolgáltatódnak van erre kapacitása, hogy neked nyomozzon.
    Tartsd magadnál a mobilt, vagy kapcsold ki, ha nem használod.

    "Legyen mindig vidám az ember, nem baj ha akasztófa alá viszik csak fel ne húzzák!
    Én alapból szétkaptam volna a szájukat, de ha csak 160 cm magas és vasággyal 50 Kg vagy, akkor inkább kapcsold ki!

    [ Szerkesztve ]

    -Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

Új hozzászólás Aktív témák