Új hozzászólás Aktív témák

  • darnics

    aktív tag

    bocs hogy ide irok de nem kapok választ a kérdésemre vagy nem tudja senki vagy senki nem jár erre ugyhogy beirom ide
    kaptam egy ilyen kis gépet Prestigio MultiPad 7.0 Prime Duo 3G és nagyon jó de kát gondom van.szoftverfrissitést adott be és letöltötte 365mb és a telepités elött kiirja hogy szoftver ellenörzése és nyomjam tovább hogy kilépés és reboot mivel nem magyarul irta igy nem tudom mit akart de rányomtam a rebootra(ha jól irom) és megjeéent a robot egy kérdöjellel meg valami sárgás feliratok meg angol szavak de utána nem csinált semmit .kikapcsoltam vissza ztán ennyi mert nem mertem tovább fojtatni.ezt hogyan kell fojtatni?nem azt akarta hogy hangerő gomb le+fő gombot nyomjak vagy ilyesmi??mert ezt vettem ki igy frissitettem a samsung telcsimet nem rég de probáltam nem csinált semmit csak visszakapcsolt aztán kész.huába teszek bele sd kártyát nem teszi át oda se a belsö tárhelyre és szinte lese szedtem semmit csak frissit orba szájba a google és a prestigó alkalmazásokat de már irja hogy kevés a hely a lemezen.de az istenért sem tudom megoldani hogy sd kártyára vagy belső tárhelyre csinálja a dolgokat.alkalmazásoknál sem adja ki azt hogy áthelyezem valamelyikre az alapesetben meg a belsö tárhelyre van állitva.a másik az hogy a wifi állandoan ledobál.pedig laptop,két okostelefont is szoktunk használni wifivel de soha nincs gond egyikkel sem de ez állandoan ledobál.köszi a tanácsokat!!!

Új hozzászólás Aktív témák