Új hozzászólás Aktív témák

  • Brianiac

    aktív tag

    válasz Lenry #18777 üzenetére

    Nekem Relaxnet M van az is hasonló, csak előfizetéses és ha lemegy a 3GB nincs túlfizetés csak korlát.

    1. Kevés youtobe-ra, fórumra meg msn-re bőven elég, meg szerintem még a frissítésekre is de ebben nem vagyok biztos mert nem nagyon szoktam frissíteni.

    2. A időszaki díj a szolgáltatás díja és ezt 30 naponta vonják le a kártyádról ha van rajta pénz. Ha mondjuk a 30 nap alatt nem netezed le a 3GB-t a fenn maradt adatmennyiség akkor sem megy át a következő 30 napra, hanem újra levonják a pénzt és újra kapsz 3GB-t.

    3. A modem olyan 10e ft körül van sz.tem, pontosan nem tudom. Feltöltőkártyás csomaghoz nem kapsz ingyen modemet, csak előzfizetéseshez. Nem muszáj sticket venned a telefonok nagyrészét használhatod modemként is. Bár nem tudom milyen telefonod van de lehet h azt is tudod modemként használni ha csak EDGE van rajta akkor is, viszont EDGE-n a max. sebbeség 384kbps,. míg HSDPA-n 7,2MBPS, persze ez csak névleges sebbeség, ezt sosem éri el.

    Szerk.: Viszont ha ilyet veszel akkor arra nagyon vigyázz hogy ne lépd át a 3GB-t mert ennél van túlforgalmazási díj.

    [ Szerkesztve ]

    Lumia 520

Új hozzászólás Aktív témák