Új hozzászólás Aktív témák

  • k850

    addikt

    válasz icons #12208 üzenetére

    Szia icons! :) Tegnap nem voltam PC közélében, a telefonról ( Opera Mini) segítségével próbáltam segíteni. Most látom, hogy nem teljesen emlékeztem jól a dolgokra, ezt szeretném pótolni. Ha nem csináltál biztonsági mentést akkor értem, hogy miért nem találod a fájlt a PC-én. Én itt hibáztam nem PB_Backup.vcf fájlt kell keresni, hanem Backup…mpb fájlt, de ha nem mentetél nem is találhatod. Ezzel a mentéssel vissza lehetne állítani az elveszett adatokat. Ha a telefonban készítettél a telefonszámokról biztonsági mentést, akkor azt a memóriakártyán találod ez a fájl kiterjesztés viszont Backup vcf. Lásd a mellékelt képen. Nagyon úgy néz ki, hogy ha nem készítettél mentést, akkor reménytelen a helyzeted. Remélem, hogy én tévedek és valaki másnak lesz valami mentő ötlete. Általános jó szabály, hogy ne bízunk a jó szerencsében, mindig mentsük adatainkat, és ne felejtsük frissíteni. A SEUS-al való frissítéshez nem kell benne hagyni se a SIM-et, se a memóriakártyát. Sajnálom, hogy érdemben nem tudtam segíteni, de remélem mások, tanulnak a hibából! :((( Cső!

    -Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

Új hozzászólás Aktív témák