Aktív témák

  • agemate

    addikt

    Üdv!

    A gépem játék alatt néha leáll. Eleinte a vga vrm-jeire gyanakodtunk itt a fórumon, mert nem volt bordázva, de azóta már szereltem rá bordát és a ventit is ráirányítottam. Elméletileg azzal minden rendben.
    Nemrég éppen nagyban játszottam a COD6-tal, amikor egyszercsak leállt a gép.
    Processzor túlmelegedésre gyanakszom, mert a ház két hűtője (felül, meg hátul) nagyon meleget fújtak.
    Azért lenne érdekes a CPU túlmelegedés, mert nemrég pasztáztam újra a procit Bakosgabor cikke alapján és nyertem -4-5 fokot vele.
    Tegnap néztem, hogy COD6 közben 60 fokig melegszik a CPU, most hetvenig kellett neki, ha leállította a rendszert.
    Táp problémára is gondoltam, de a tápos topikban megnyugtattak, bírja a tápom a konfigot, mondjuk vadi új is.
    Tegnap kb 1.5-2 órát COD6-oztam egyhuzamban, meg még utána Crysis egy 3-4 órát ment, nem volt leállás. Most kb 10 perc után kilőtte a rendszert.

    Hozzáteszem, hogy Prime95-tel stresszeltem a gépet a játék előtt, de megvártam, míg lenyugszik a CPU, utána kezdtem játszani.

    Ramokat vegyem vissza esetleg 1066 CL7-re? Most gyári 1333 CL9-en mennek.

    Lenne valami ötletetek, javaslatotok? Mi okozhatja ezt?

    Mindent alapon használok, nem húztam semmit, procin egyenlőre gyári hűtő van.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák