Új hozzászólás Aktív témák

  • privacy99

    senior tag

    Sziasztok!

    Tudom, hogy ez nagyon alap szint, de fejegységet szeretnék cserélni az autómban (Ford Focus 2001, facelift előtti). A gyári van még benne és a hangerőszabályzó össze-vissza működik, gondolom kontakt hibás, és mostanában nagyon sokszor elveszti a rádió jelét és elnémul egy időre, plusz a kazetta adapter elég gyengén szól, ráadásul a telefonomra már rákötni sem tudom, mert nincs jack-em.

    Szeretnék egy olyan 1 DIN-es fejegységet, amire ha USB-vel rácsatlakoztatok egy iPhone-t (7, de gondolom ez mindegy), akkor tud róla zenét lejátszani, tölti, és ha kezelni is tud ezt-azt (pl. hívásfogadás, pause stb.) az csak jó. Árban keret nincs, de jó az alap szint. Nézegettem Bluetooth-os fejegységeket is, de végül arra jutottam, hogy amúgy is általában töltöm közben, így felesleges lenne. A gyári hangja tetszik egyébként, annál gondolom rosszabb nem lesz.

    Láttam az összefoglalót, de az abban lévő típusok eléggé kifutottak (legalábbis a Pioneer).

    Mik az ajánlottak? Pioneer és Sony a szimpatikus márkák, de mivel enyhén nem új a kocsi, szinte mindegy..

    Köszönöm a segítséget!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák