Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • d4d

    tag

    válasz tibbike01 #51642 üzenetére

    Ebben az esetben nem egyszerű tisztítószerről van szó, egy kicsit többet ígérnek, vannak olyan tulajdonságai ami túlmutat egy alap tisztítószeren. Belinkelek egy magyar leírást.

    Természetesen a szer mellé kell valami normális felszerelés, néhány különböző ecsettel, 1-2 kefe, vannak ezek a "scrub pad"-ok, amik szintén jók. Nekem óriási segítség lett a kis makita légfúvó, amivel a maradék szert, habot ki tudom fújkálni a szűk, hozzáférhetetlen helyekről. Maximálisan megérte megvenni. Szeretni kell ezt a babrálós aprólékos, órákig tartó tökölést. De minél több és jobb, minőségibb eszközöd van annál könnyebb és főleg gyorsabb lesz a munka. Bár én ezt a legyen kész minél gyorsabban mentalitást nem szeretem. Bármilyen munka esetében, ahol az időtényező is játszik, ott nagyon benne van, hogy a minőség rovására fog menni a dolog.
    Nem mondom, hogy minden részét szeretem mert pl a porszívózásba bele lehet izzadni rendesen, főleg amikor hozzáférhetetlen helyeket akarsz megcsinálni alaposabban egy alapból is nehezen porszívózható 15-20 évnyi koszt, homokot, erősen ragaszkodó növényi darabkákat meg ki tudja miket rejtegető szőnyegen. Na ha valami, ez el tudja venni a kedvem időnként, mert látom hogy hiába szüttyögnék még egy órát, akkor se lenne tökéletes. Ezekre kell figyelni, néha elengedni, ami nem megy és inkább a többi területre koncentrálni. Alapvetően kikapcsolódásból, hobbiból csinálom, nem azért hogy idegeskedjek..

    elemlampa.blog.hu

Új hozzászólás Aktív témák