Új hozzászólás Aktív témák

  • lacos001

    senior tag

    Na...

    Ma elmentünk feleségemmel a közeli mosóba 5 km , ami kb. 2 hete lett felújitva, átadva.
    Ilyen olyan hab-buborékos lötyi-glanzos viz minden ló@asz küldhető a verdákra. Használják is szépen.
    De...,hogy ez mekkora ámitás! :D

    Mindig elmentünk mosóba, egy másikba, ami teljesen fedett nyilván beállni van lehetőség. Ment rá a Gyeon hab, majd leverettem, Gyeon sampon, majd megint leverettem. Közbe ecsetelés ahol kell, felni, gumik minden egyéb...

    Minden folyamat megegyezett a kézi mosással most is, viszont nem a Gyeon cuccokat használtam, hanem amit a mosó biztosit....
    Már bánom :D
    Elment rá kb 8€ és nem tetszik az elért eredmény. Mint irtam, a folyamat megegyezett a régebbi mosásaimmal...

    Itt maga az anyag kaki...ki tudja milyen halálra higitott habzó vacak ami jön a szép szines pisztolyokból...
    A gép is szép szines, amin ki lehet választani a dolgokat, van kb 8 cucc...

    Pontosan erre voltam kiváncsi és be is igazolódott, hogy vacak na...viszont illatos, amitől szinte megfullad az ember.
    Vkinek a lelkébe gázoltam most, ám legyen...de hatalmas vicc. Gondolom sokaknak ez nem újdonság, nekem az volt.

    Szép, meg csillivilli..na de akkor is...

    Pár pikcsör. Rendszám maradt, nem volt kedvem kitakargatni...lényegtelen..

    Szépen habzik

    Csodamasina is ott van a szép szines csövekkel

    Annyira hig, hogy gyorsan lefolyik...

    Beecseteltem mindenhová

    Pár kép még...

    1 2 3 4

    Nem mondom, hogy nem tiszta, de nekem nem felel meg. :B Kicsit bután néz már ki, hiszen téli felni és gumi van már fent, ami 16". :D

    Más!

    Ha belülről ápoljátok az autót, pláne a műanyag dolgokat, akkor rongyra vagy a felületre fújtok?
    Én küldöm rá a Gyeon cuccost, de néha foltos marad. Pedig vissza is törlöm tiszta ronggyal.
    Éppenséggel esik az eső és rácseppen a nyitott ajtóra, akkor ilyen lesz/marad.

    A pöttyök

    Nyilván vmi hiba, mert ha itt is bekenem amit lehet vele, semmi gond.

    Hosszú lett, sorry érte...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák