Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lizRRR

    őstag

    válasz HeZzZ #24350 üzenetére

    A gyártó mindegy, most milyen kártyád van? azon belül, hogy sapphire ref vagy a flex edition?

    (#24351) Milka 78 : Ha még az optimizálás ki is lesz javítva a teljesítményt nem tudja kihasználni a kis Vram mellet, értem azon ezt, hogy van 2 kártyája max grafikán akar játszani, de nem tud illetve persze tud csak nem olyan körülményekkel, a hosszú távra tervezel akkor meg minden szempontból jobban jár a 7970 ha még egy picit többe is kerül, mert könnyebben el tudja majd adni, az apró már így is teli van 6850-6870-el.

    (#24354) HeZzZ : Akkor valami másik fajtát vegyél értem azon azt, hogy nem ref hanem mondjuk azt a flex edition verizót, hogy kapjon levegőt a kettő mert ha jól tudom a ref kártya hosszabb.

    [ Szerkesztve ]

    Az én kedvencem ugyanis a hagymásbab... :)

  • válasz HeZzZ #24350 üzenetére

    CF -en nincs gond de sajnos az 1.Giga vRam az kevés hibába van bika GPU -d(6870CF) ha az 1.g vRam miatt meg malmoznak majd a GPU -k :C

    Legjobb megoldás az lenne hogy akár ár alatt(30.k) eladod a jelenlegi 6870 -et és megtoldod ~22.e el és veszel az apróban egy 2.gigás HD7850 -et!(52.ért van új dobozos verzió) amit fel lehet húzni 7950 -es szintre! és a vRam problémád is kilőve mert ugye ott lesz 2.giga! és még tápot se feltétlenül kell cserélned, mert a 7850 el szalad még tuningolva is 90-95.W al! a mostani meg bekajál egymaga 150-170.W ot is! :C

    u.i. : persze hogy nem kell elkapkodni de jelenleg a legjobb ÁR/ÉRTÉK aránya a 7850 nek van!(és brutál OC van benne alapfeszen 1200.at szalad szinte mind de még a gyengébbek is elmennek 1150.en) én brutál tuningos 5850.CF ről váltottam egy szál 7850 re és nem bántam meg (pedig azok a 5850CF -ek jobban mentek mint egy 6870CF)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák