Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • and1ao

    őstag

    válasz Baryka007 #26175 üzenetére

    Tessék Ha gondolod a hivatalos forumot is belinkelem amin a sapphire elismeri.
    A problémát hibás alkatrészek okozzák gyakorlatilag bármelyik 7850/70 oc nem oc kártya szenvedhet ami ugyanazon PCB-re épül. A flex más PCB így ott a hiba annál a tipusnál nem jelentkezik én sem azért használom mert kihasználom hanem azért mert nem BS-es. Ha hiszed járj utánna 7850/70-es topicba tömegesen küzdöttek vele az tulajok köztük én is.

    ZH77 Pro3.:4+1 tápellátás tunning alkalmatlan és még fet hűtés sincs rajta szar lap kész de ezt itt elfogják neked mondani másik topic-ba is :)
    ASROCK Z77 Extreme3.: alá minmum de a tápellátás még ezen is kuka de legalább van hűtés

    Az amd vonalat meg azért említettem meg mert 40k kapsz egy 8320-at +30 ért normális lpaot pl ASUS 990x Evo amivel a tunning is megy. Több szálon elveri az i5-öt 1 szálon kikap tőle valamivel, és olcsóbb és jelenleg a multi threading felé megyünk erősen a jövő az övé.

    A milyen asztali gépet topic-ba pedig ne menj mert ott gamer pc-be ajánlanak neked egy i3-at de lehet hogy egy celeron g640-et

    Guild Wars2!

Új hozzászólás Aktív témák