Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FireKeeper

    nagyúr

    válasz MZsoltee #12024 üzenetére

    ha tudsz szerezni olyan csatlakozót, ami illik a kártyába (az enyémhez 4pines kellett, lehet hogy az új hűtéseshez már másmilyen kell) és mondjuk PWM-es ventit veszel mellé, egy kis forrasztgatás után rá tudod kötni a kártyára, hogy az magának szabályozza (nekem pl így van, PWM venti, 4pines csati a végére forrasztva, és végig 0-ás szabályzást kap, tehát alapon pörög, számszerint 300-at, még furmark alatt sem éri el a 60 fokot, ahol bekapcsolna a 10%-os szabályzás ;] ha manuálisan felrakom 100%-ra, ami 1000-es fordulatot jelent, akkor rögtön kb 8-10 fokot zuhan)

    steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

  • katt777

    félisten

    válasz MZsoltee #12024 üzenetére

    Minek a speedfan? :F Azzal csak annyit érsz el, hogy megfő a kártyád.
    Tényleg nem egyszerű, azért készítettem a leírást, no meg amiért 1950XT topicban a fejemet akarták venni, hogy a 100. újoncnak is 100-adszor elmagyarázom, mit hogyan csináljon, csak mert lusta olvasni a topicot.

    MZsoltee: Pár embernek az ATT nem indul automatikusan W7 alatt, senki nem tudja, miért.

    belaazallat: 1.6.9.1451 a legfrissebb, az nálam OK, .1435 után némelyikkel néha volt gondom.

    Lord Vader: Csak meg kell nézni, milyen rendszerben van az a kártya. Logikus, hogy nem kap magas FPS értékeket, mivel 3D06 is csak 1, v. 2 fél magot terhel, ergo kvázi van egy gyenge 1 magos AMD-je. Arról nem is szólva, hogy az 1 CPU-mag mellett 8XAA-gel is könnyen CPU-limites lesz, az ugyanis nem minden.

    agemate: Na, a magas összetettség és a több mag használata már más, az a FC2 érték rendben van. Nézd meg a honlapomon a különböző összetettségű 3D06 teszteket, aztán ne szívasd magad (meg ne fárassz minket ezekkel a hülyeségekkel, amelyek a program nem ismeréséből fakadnak). ;)
    Azt hiszem egyetlen típusról hallottunk a topicban, amely mérte a VRM-et, de nem emléxem, melyik gyártó készítette. Talán vmelyik spéci ASUS kártya lehetett. Jobb híján marad a hőérzékelő kábel, v. infra hőmérő (bár pontos értéket nem mutat, az ujjad is szóba jöhet), mindenesetre ne nagyon forrald a VRM-eket, mert azok mennek tönkre a legkönnyebben.

    hackeeeee: Érdekes. Akkor nálad 60, de valójában 59, nálam meg fordítva? Egyébként látsz különbséget a 2 között? Egyébként restart után megint 59-et mutatott nekem, és villant a 60-ra váltáskor, aztán maradt 59-et kiírva 60. :D Jó ez a W7 is, vazze. :W

    Májsztró: 2D módban nem kap 3D hibákat, azaz nem pöttyözni fog a kari, hanem vékony, fekete, vízszintes csíkokat húz a képbe.

    1hijjanhusz: Van olyan? Én anno 3D06 és Vantage listát nézegettem, ott úgyis látni, melyik kártyát meddig sikerül húznia valakinek.

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák