Új hozzászólás Aktív témák

  • creatin

    csendes tag

    Sziasztok!
    Vettünk egy 2023-as Samsung Crystal TV-t. De akadt egy kis hiba: nem játsza le a régebbi AVI (XViD, DivX) formátumot (most már tudom: jogi problémák miatt kihagyta a Samsung belőle.) Az újakat simán. Nekünk pedig elég hatalmas filmgyűjteményünk van ilyen régebbi kódolású filmekből. Nyilván nem pálya, hogy nekiálljak mindet pl. MP4-be átrakni. Ezért szeretnék egy olyan kis médialejátszót, ami tudja a 4K-t, ismeri az összes régebbi formátumot, de nem kell okosTV bővítés (azaz streamingszolgáltatók, minden is van a TV-n), nem kell hálózati lejátszás, nem kell beépített háttértár, stb. csak egy egyszerű kis lejátszó, amire USB-n keresztül egy külső adattárolót rádugva, egy HDMI-vel a TV-t összekötve lejátszik minden formátumot.. Tudtok ilyen alap szerkezetet ajánlani? Kerestem, de mind okostévés, meg mindenféle flancos szolgáltatással van feltuningolva, ami nekem felesleges. Ja, és nem vagyok egy a PC-s megszállott, nem tudok ilyen-olyan mókolást végrehajtani. Nem szeretnék külső PCt, laptopot, stb. sem rákötni. Egyszerűen szeretnék egy ilyen kis célgépet és használnám.
    A segítséget előre is köszönöm!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák