Új hozzászólás Aktív témák

  • kutti

    tag

    Sziasztok,

    LG C1 55"-es TV-m van és érdeklődnék hogy én cseszek-e el valamit, vagy csak simán így jártam és a TV-vel van valami- A probléma a következő:
    Vettem egy Silicon Power PD60 M.2 SSD házat és egy bele való Kingston NV2 SSD-t, amire filmeket akarok rakni gyorsan. Csináltam rá egy sima MBR kötetet, pakoltam rá 4K IMAX filmeket, a tv viszi csodálatosan, aha, jobb esetben kb. 10 percig, utána a TV bontja a kapcsolatot az SSD házzal és utána nem is hajlandó felismerni addig amíg nem dugom vissza a PC-re ami meg azt írja csatlakoztatáskor hogy probléma adódott ezzel az eszközzel és hogy javítsam meg. Jó mondom oké, lehet a 2.0-s USB miatt halálozik el a dolog ami a TV-n van mert a filmnek a bitrátája azt hiszem 66MB volt az NFO szerint és gondolom csak egy ideig tudta tartani az iramot a két eszköz egymással, úgyhogy töltöttem rá alacsonyabb (21MB) bitrátájú 4K anyagot, de ugyanúgy percek után dobja az eszközt. Nos a dolog pikantériája még az hogy otthon egy Samsung okostévével és a párom szintén Samsung okostévéjével tökéletesen, mindenféle megszakadás nélkül mennek a filmek/sorozatok erről az SSD házról. Esetleg van valami megoldás? Mi a legokosabb módja annak ha a TV-mről akarok letöltött 4K filmeket nézni? Köszönöm előre is mindenkinek a segítséget!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák