Új hozzászólás Aktív témák

  • Sanya200

    csendes tag

    Sziasztok
    Tudtok ajánalni valamit 4k lejátszáshoz?Van egy Samsung Q6FN tv-m de a gyári lejátszó egy fos.Egy sima dts-t nem tud lejátszani,vagy feliratot se kezel.Ami szerintem elég gáz hogy eladják úgy a 4k tévét hogy nem tud 4kt-t lejátszani...
    Na mindegy, ha pc-ről próbálom szaggat ,hogy miért nem tudom.Pc-n is darabos a film,pedig nem gyenge vas,fx8320 cpu,8gb ram,GTX1060/6gb vga.Ezt se igazán értem hogy hogy nem tud lejátszani egy filmet,ha sikerül is és tv-re kötöm nincs hdr..
    Próbáltam a mpc-hc + madvr kombót de vagy nem sikerült beállítani vagy nem tudom mert hang volt kép nem.
    Nincs egy értelmes lejátszó pc-re?Ami viszi a 4k-t rendesen úgy hogy a hdr-t is kezelje rendesem?Tv-re se találok egy értelmes lejátszót se,az apps-ok között.Tényleg nincs más megoldás mint 10-20.000-et kiadni egy tv okosítóért? Xiaomi mi box 3-at néztem de 25k.Nincs esetleg valami olcsóbb megoldás? Csak arra kell hogy a dts hangot kezelje meg lehessen feliratot kezelni vele.Mivel filmet úgy töltök le,de elég gáz hogy 50-60gb és nem tudom megnézni...
    Plusz most szereztem hozzá hangrendszert is egy LG SJ4-et.Már csak lejátszani kéne tudni filmet :DD

Új hozzászólás Aktív témák