Új hozzászólás Aktív témák

  • Toobee

    veterán

    Sziasztok! Jövő hónap elején tervezem, hogy lecserélem az O!Play Minimet. Jó szolgálatot tett nálam, de úgy érzem, hogy megérett a csere. Dune Duo-t nézegettem, nekem nem hiányzik a BD lejátszó, mivel még csak polcon láttam olyat. Ezért szerintem felesleges kiadni +40e ft-ot a Maxra. Ha jól tudom csak ez a különbség a kettő a között. Illetve nézegettem még a Popcorn C-200-at is, illetve olvastam, hogy nemsokára jön a C-300 is. Érdemes ezek közül elgondolkozni valamin, vagy esetleg van jobb ajánlat is 100-120 ezer között? Sajnos az erősítőm nem képes kezelni a HD hangokat, ezért az analóg kimenet nagyon fontos lenne a számomra. Ugyan csak 5.1-es a rendszerem, de tervezgetem a 7.2-re bővítés, viszont addigra már tényleg kell egy olyan erősítő, ami tudja is, tehát elég az 5.1-es analóg kimenet is. Viszont a Popiban az tetszik, hogy vehetek hozzá egy CD lejátszót, mert abból viszont van pár gyári kiadványom. Az se lenne utolsó szempont, hogy jó minőségben játssza a zenéket. Nem tudom, hogy mennyire alkalmas erre egy média lejátszó, bár a laptop+jack megoldásnál, az O!Play is szebben szól. Szóval röviden ennyi, remélem érthető voltam. Előre is köszönöm a válaszok!

    Dávid

    Szerk.: még a Popcorn A-300-at is nézegettem, amiben már a 800 MHz-es chip van.

    [ Szerkesztve ]

    https://barbieripnk.hu/

Új hozzászólás Aktív témák