Új hozzászólás Aktív témák

  • Anonymus23

    veterán

    Sziasztok,
    Vettem egy 4K TV-t (LG55B8), és ehhez keresnék egy médialejátszót.
    A cél: 4K illetve kisebb felbontású filmek/sorozatok lejátszása elsősorban hálózatról (van UTP kábel, jelenleg csak 100 Mbites, mert valami nem stimmel vele, de cserélve lesz Gbitre) de van 5G-s wifi közvetlenül mellette. A médiát egy NAS PC adja, csak hálózati megosztással (SMB), de ha kell akkor a KODI is fel van telepítve rá, ami jelenleg nem fut, mivel minden fájlt hálózati meghajtóként érek el róla.

    Eddig (és még most is) egy Egreat R6s Pro szolgált, igazából soha nem volt vele gondom, most sincs, azon túl, hogy persze nem tudja a 4K-t ;]
    Nekem egy ilyen tudással felvértezett lejátszó jelneleg tökéletesen megfelelne, a cél jelenleg a 20 eFT környéke. Tudom, hogy egy ilyen TV-hez már több is beleférne, de jelenleg tényleg csak arra kellene, hogy 4K filmeket tudjak lejátszani (persze erre a TV lejátszója is tökéletes egyébként), de úgy hozzászoktam már a plusz egy távirányítóhoz :DDD

    Van ilyen árkategóriában vállalható és hasonlóan stabilan működő lejátszó? :F
    Köszönöm a segítséget. :R

    ui:
    Korábban persze visszaolvasgattam
    Nézegettem ezt az X92, ehhez van távirányító, vagy az külön téma?
    Illetve látom most a "sláger" a Zidoo X9s, az mondjuk jelentősebben felette van a kitűzött célárnak, de lehet hosszabb távon meg megfelelne (120-130 USD Aliról)...

    ;) - The Power of the Light Side

Új hozzászólás Aktív témák