Új hozzászólás Aktív témák

  • hozelujiz

    tag

    Sziasztok!

    Szeretnék kérni media lejátszó választással kapcsolatban egy kis segítséget!

    Nemrég vásároltam egy 3D-s tv-t ( Samsung UE55H6400), aztán a beépített lejátszója nem teljesít sajnos az elvárásoknak megfelelően. Van egy Dune HD TV-301-em, amivel abszolút meg voltam elégedve eddig, de ugye sajnos nem tudja a 3D-t. (emiatt meg is kellene válnom tőle... mennyit érhet jelenleg egy karcmentes, dobozában, minden gyári tartozékával+8GB-s sd-vel felszerelt példány?)

    Amit szeretnék az az, hogy játssza 3D BD ISO-t is és persze minden mást, hangot (akár DTS HDMA-t) optikán át tudjam vinni az erősítőbe (esetleg HDMI-n), hálózati lejátszás, PC-n megosztott mappából, LAN-on (esetleg wifi-n is, de az annyira nem lényeg). (Ha tudja a 4K-t is, az sem baj :) ). Jah és jó volna hasonló képminőség mint a Dune-nél. bár nem vagyok egy vájtszemű, de na...

    Eddig kettőt találtam, ami megfelelő lehet:
    -Egreat R6S-II 4K ( Ő ugye tudja a 3D-t?)
    -Mede8er MED600X3D (megér 15-20k Ft pluszt az Egreat-hez képest?)

    Mi volna a lényeges különbség a kettő közt, az én szempontjaim alapján? Esetleg más megoldás ebben a max. 45k-s árkategóriában?
    Lehet hülyeséget kérdezek, de a TV okos távirányítója használható lehet teljes értéküleg valamelyik lejátszóhoz? :B :F

    A válaszokat és a segítséget előre is köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák