Új hozzászólás Aktív témák

  • GBRDVD

    tag

    válasz Arcus77 #4886 üzenetére

    Ha megengeded, leírom az én véleményemet, még ha fájni is fog. :) Mivel már az A-210 magában is egy többletkiadás, ezért nem éri meg! Alig van különbség, gyakorlatilag csak a processzor az újabb változat, még a külső, és a távirányító is ugyanaz. Meg a menüje flash-es, mint a V8-nak, ami viszont inkább hátrány, mint előny. Én csak abból tudok kiindulni, hogy ha a két éves készülék (a 210-es, ami ugye = 200-as) tele van buggal, akkor milyenek lehetnek az újak?

    Ezt írja a magyar hivatalos oldal, tessék rámenni, el lehet olvasni, hogy még ők is elismerik, milyen hibásan jönnek ki a készülékek a Popcorntól: "[2011.11.08] Frissítés jelent meg végre a Popbox V8-hoz. Számos kezdeti hibát javít a november 4-től letölthető új firmware..."

    Az árakkal kapcsolatban pedig meg lehet nézni a gyártó hivatalos oldalát. Az A-210-es 199$, az A-300-as pedig 219$. SEMMI nem indokolja a magyar 20ezer Ft-os árrést, kivéve a magyar viszonteladó profit-éhsége, de ezt már 2 hónappal ezelőtti hozzászólásaimban kifejtettem... [link] [link]

    Milyen érdekes, hogy akkor még csak rebesgették a 70ezres árat, és hoppá: 75 lett a vége. Mindenhol. Mintha nem lenne árverseny. És ezt nem lehet a forint gyengeségével magyarázni, mert az A-210-es évközben akkor is 54900 Ft volt, amikor a dollár pl. 178 Ft volt...

Új hozzászólás Aktív témák