Új hozzászólás Aktív témák

  • Beni2360

    félisten

    válasz Mezga Aladár #46207 üzenetére

    Igen, a tapasztalatlanság arroganciája! :F

    tapasztalatlanság : lehet, hogy igazad van ebben a témában de nekem már 1986-ban volt színes Tv,sztereó videó magnóm,rádiót nem említem. 1990-ben meg számító gépem, és a mai napig tanulok, mert a jó pap holtig tanul.
    arroganciája: ha úgy érzed, hogy hozzá szólásaimból ez jött le: "Arrogancia vagy gőg a neve a valaki által saját magánál kevesebbre tartott személyekkel (kisebbekkel, tudatlanabbakkal, tájékozatlanabbakkal, szegényebbekkel, alacsonyabb rangúakkal) szemben mutatott túlzott büszkeség, öntudat és felsőbbrendűség megnyilvánulása viselkedésben, gesztusokban és fogalmazásban." sajnálom nem szándékos volt.
    Valaki feltett egy kérdést,aki ráadásul 6 évvel korábban regelt és több hsz.van én csak segíteni szerettem volna és a párbeszédünkből azt szűrtem le, "kóstolgat". Más is írta neki, hogy ..........
    -----------------------------
    Az UTOPIÁT meghagyom a fiatalságnak. :DD

    Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

Új hozzászólás Aktív témák