Új hozzászólás Aktív témák

  • vatomi

    aktív tag

    Sziasztok!

    Van egy Hyundai Mbox L110, ami az igényeimet kis híján teljesen kielégíti, de a pár hiányzó fícsör miatt keresek most egy másik kütyüt, ez pedig menne a gyerekekhez! Filmekben leginkább avi, mkv filmeket nézek NAS-ról (nem számít tehát a merevlemez fogadása, viszont kell vezetékes LAN), néha egy BR vagy DVD iso is beesik. Zenében FLAC, mp3, dts anyagokat hallgatok. Az erősítőm fogadja a többcsatornás hdmi hangot, plusz van optikai bemenete is.

    Amit nagyon hiányolok a jelenlegi lejátszómból, hogy nem működik a közvetlen youtube elérés illetve nem szeretem zenehallgatáshoz bekapcsolni a tv-t, de kijelző hiányában ezt nem tudom máshogy megoldani. A használható lcd-s lejátszók nekem túl drágák, akkor inkább egy Androidról vezérelhető egyszerűbb megoldás érdekelne, ha azzal is megoldható. Láttam pl az olcsóbb WD TV-k is tudják ezt, de ott meg valami MPEG hangszabvány támogatása hiányzott. Nem szeretnék Android rendszerű playert, egy kétmagos, 30-40ezres megoldás is siralmasan szerepelt otthon, szaggatott több anyag, amit ez a vacak Hyundai csont nélkül vitt.

    Nem szánok rá sokat, akár használt is érdekel! Újban a plafon 20-30 között, vagy marad a régi!

    Köszönök minden segítő szándékot!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák