Új hozzászólás Aktív témák

  • Warter

    őstag

    válasz Ejelhar #28913 üzenetére

    Úgy látom teljesen félreértetted a kérdés lényegét. Arra akartam csak kilyukadni, hogy a HD hangú filmek lejátszása nem annyira gyakori, nem csak nálad vagy nálam, hanem úgy a nagy átlagnál. Ezért az, hogy az infó gomb megnyomására kimarad egy kis hang, nem akkora gigantikus probléma, bár aláírom hüje hiba. Az, hogy a gyártók kiadtak pl HD hanghibával készülékeket és azt évek alatt se javították viszont sokkal bosszantóbb dolog. Én se vagyok kevésbé maximalista, mint te, nem véletlen, hogy megszabadultam az A300-tól és áttértem HTPC-re. Szóval az, hogy a másik irány az enyém lenne, az egy már megbocsáss, de egyszerűen nem igaz. Más tészta, hogy vannak dolgok aminek gyakoriságát és súlyát tekintve számomra és sokak számára a jelentősége elenyésző és teljesen felesleges kihangsúlyozni, mert csomó embert nem is érint. Egyébként az eredeti felvetés, ha visszatérünk a beszélgetés legelejére arról szólt, hogy aki valamilyen készüléket nem ismer illetve nincs tapasztalata róla, az szíveskedjen óvatosan fogalmazni.

Új hozzászólás Aktív témák