Új hozzászólás Aktív témák

  • kabar

    senior tag

    válasz BBéci #22099 üzenetére

    Ugyan nem lesz jó a hasonlat, de szerintem te a NAS-sal úgy vagy mint a másik topic-ban a plebs az erősítőkkel. Sokan nem akarnak DAC, medialejátszó, végfok, erősítő, tuner, hangfalak kiválogatásába, vásárolgatásba, állítgatásba kezdeni, holott ugyanabból a költségvetésből, használtan, egy kis idő és tudás (na ez az ami rengeteg időt vesz még el, amíg megszerzed) jobbat megkaphatsz. Amíg neked alap, hogy melyik kábel, melyik erősítő melyik modelljét ajánlod, addig NAS-ból meg már más tapasztalat kell. Biztosan meg lehet szerezni, csak van akinek ez megéri, van, akinek meg nem. Nekem is volt már több NAS-om, és bár egy Synology-val most szopok fél éve, mégis azt mondom, hogy van produktum az ár mögött. Az a kérdés, mint a nagy erősítőknél, ez neked mennyit ér meg. Amúgy a synologynak az általam látott NAS-ok közül a legjobb kezelőfelülete (ami majdhogynem modellfüggetlen) valamint sebességben is igencsak odaver az alsóbb kategóriásoknak. (Persze nem az összes gyártóénak). Amúgy megnézném, mikor dobnak egyesek itt össze olyan kis helyre mondjuk egy DS713+ nak megfelelő hardvert az ingyenesen használható szoftverekről nem is szólva. És most NAS-ról, nem HTPC-ről beszélünk.De ez is csak az én véleményem.
    Az egy HDD vs két HDD-s megállapítást nem is nagyon tudom értelmezni.

    [ Szerkesztve ]

    "Der erste Trunk aus dem Becher der Naturwissenschaft macht atheistisch; aber auf dem Grund des Bechers wartet Gott.“

Új hozzászólás Aktív témák