Új hozzászólás Aktív témák

  • dh66e

    veterán

    válasz Multibit #17972 üzenetére

    Na szépen gyarapodik a csapat. :)
    Nekem nem lényeg mert eleve penre van állítva a rendszermemória.Egy 2gb kingstone data travellert kaptam hozzá nem tudom hogy ez milyen gyors az mkv fájlokat eddig mind vitte,de köszi az infót legalább ezt is tudom.2 órája állítgatom,tesztelgetem és van pár homályos folt....
    ....ezért Dunesekhez lenne pár kérdésem:
    1.Nagy meglepetésemre az avatar BD25-öt nem akarja elindítani az istenért sem,az "ezeréves sólymon"(wdtv g2) simán elindul.Próbáltam mindenféle módon indítani simán és lite módban is meg stream mappából is play gombbal,de itt valami nem kerek. :F (Valami hivatalos angol szöveg jön ki egy kis gondolkodás után hogy frissítsem a lejátszót bla bla bla.)Más BD25-öt simán elindít.
    2.Nekem nagyon lassúnak tűnik a moddolt wd gen 2 után. Ezt szokni kell vagy lehet gyorsítani a rendszeren?
    itt most egy film elindítása ,leállítása a lényeg nálam, mindenesetre fura hogy több másodpercet is elgondolkozik egy ilyen processzorral.(10mp létezhet :F )
    3.video módban az automatát(edid, kiírja hogy nem kompatibilis a képfrekvencia váltásokkal vagy mi) lehet használni vagy mindig váltogatnom kell?
    4.Külső vinyómat kikapcsolás után nem hajlandó lekapcsolni erre valami tipp?
    Szoftver ez van rajta:121018_0846 netre még nem kúsztam fel vele az majd a hétvége meséje.
    egy 1tb 2.5" wd my passportal tesztelem,csináltam a B1-en egy lite resetet biztos ami biztos hulljon a férgese.
    Szóval minden tippet tanácsot örömmel fogadok,mert minden téren nagyon komoly playa.
    Közben találtam a dobozának az aljában egy optikai kábelt is. ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák