Új hozzászólás Aktív témák

  • neduddki

    nagyúr

    HI!

    Na vasarnao este kicsi tfelment a pumpam!!!: - )))
    A story a kovetkezo:
    mint minden vasarnal este az eurosportrol /lenyeges info/ most is felvettem a motorsport vikendet... utanna nem sokkal kezdodott a JapanWRC 3.dik napja azt is felettem... ugy ejfel korul mar raerosebb voltam, hat gondoltam szepen fojjmataban megnezem oket...
    erre tejjes dobbenetemre tel van kockasodassal meg egyeb csunya dogokkal gyors mozgasoknal kisse meglepodtem es morcoskodtam egyet hogy mi van agyondicserem a pana-kat meg aRAm-ot most meg vmi baj van vele... de lejaccas koben elinditottam egy felvetelt egy masik adorol hogy megnezzem mi van... erdekes modon azzal ssemmi ijjen gond nem volt... masnap kisse lenyugodva elkezdtem nezni az juroszportot, erre hat latom hogy a musor mar alabol is jobbr abalra kockasodik, az a szerencsertlen felvevo meg hat nem tugya javitani:- )))

    udv

    neduddki

    p.s. Rover: a tehen egy bonyolult allt, de en megfejtem:- ))))

    LG7400-hoz hat 30rugorert, meg a 200db-nal is meg kell uzdeni szeritnem:- ))) ha csak nem szeriahiba meg egyebekj ennyit megerhet:- ))))

    https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

Új hozzászólás Aktív témák