Keresés

Aktív témák

  • Kovesz82

    tag

    Van egy ilyen routerem és az lenne a problémám, hogy ha laptopról jön az adat a médialejátszóhoz úgy, hogy a laptop wifivel (300 MBit) kapcsolódik, a médialejátszó meg kábellel (100 MBit), a sebesség 7kBitnél többet nem ér el soha. Miért van ez? Egy régi TP-link 56k-s routerrel elért 22 kbitet is. Ennél meg nem. már mindent állítottam. Akkor is ilyen állapot van ha a router és a laptop között légvonlaban van 2 méter és semmi fal nincs közötte. nem értem a dolgot egyáltalán. sok mindent átállítottam már, régen 2-3kbit volt, most már felment stabilon 7-8 kbitre, de semmi több annál. 300 Mbitnél ez elég karcsú. És nem elírás 7-8 kbit. jól írtam!!!

  • Kovesz82

    tag

    válasz csixy #9 üzenetére

    Szia!
    ne haragudj a zavarásért, de több mint egy éve írtál egy ASUS RT-N12 routerről hogy tökéletesen megy neked. Nekem az a gondom vele, hogy nem tudja átlőni wifin a 60 MBites netet, hiába van egy 150 Mbites beépített és egy 300 Mbites adapteres wifi a laptopba. Minden elképzelhető dolgot csináltam már vele (csatorna állítás 20/40 MHz állítás, áthelyeztem a routert máshová a zavaró tényezők miatt, friss firmware, friss driver a wifi adaptereken) semmi. A net nagyon ingazdozik. napközben 30-35 Mbit, este felé leesik 10-15 mbitre. Írtad, hogy neked atom biztosan viszi a 300 Mbitet.
    Két wifi eszköz közötti másolás siralmas (kb. 5-10 Mbit).
    Köszönöm a segítséget.

Aktív témák