Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Márk

    senior tag

    válasz ata99 #54 üzenetére

    Hali!

    Mégis milyen tünetekre gondolsz? Én már szűk egy hónapja használom a lapot (a pontos konfig az adataimnál), de még semmilyen hibával nem találkoztam. Igaz, hogy az nForce chipset egy kicsit forró (terhelés alatt felmegy akár 75°C-ra is), de ez már így volt az előző M2N-E lapomnál is (nForce 570 Ultra chipset), igaz ott "csak" 45-55°C-ra melegedett fel. Nem fagy, nem kékhalálozik, szerintem atomstabil(a tegnapi nap folyamán hat órán át volt nyúzva a Grid-del és a GTA IV-gyel 3-3 órát felváltva, és semmi hiba nem jött elő).

    Egy szónak is száz a vége, én eddig maximálisan meg vagyok elégedve vele, egyelőre lóvé gyűjtés folyik egy második Asus EN9800GT Ultimate 512MB-os karira, mert az SLI-t mindenképpen ki szeretném próbálni.

    Egyébként most hozta ki az Asus ennek a lapnak az utódját, M4N82 Deluxe néven. Azon nForce 980a SLI chipset van, már 16GB ramot tud kezelni és tudja a DDR2 1200-as ramokat is használni, továbbá van rajta valami NVIDIA NVCC nevű feature (ami szerény véleményem szerint az AMD-s ACC-nek felel meg csak nVidia vonalon) amivel majd elvileg még jobban lehet húzni a Phenom II-ket.

    Üdv.: Márk

    [ Szerkesztve ]

    2009.08.: LG 42LH4000 ---> 2011.08.: PANASONIC TX-P42G20E ---> 2014.05.: PANASONIC TX-P50UT50E ---> 2017.05.: PIONEER 9G KURO PDP-LX5090 tuned by janos666

Új hozzászólás Aktív témák