Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DjDanee87

    addikt

    válasz DjDanee87 #7842 üzenetére

    Szétszedtem a gépet. Kicsavartam az alaplapot tartó csavarokat majd úgy csavartam vissza, hogy közben nyomtam a gép hátulja felé az alaplapot, hogy minél közelebb legyen. Így be tudtam csavarozni a hangkártyát is végre.
    1 dolgot furcsállok: Most olyan hogy ha a fémrészt a hangkártyán odaillesztem a gép hátuljához, hogy a 2 lyuk illeszkedjen akkor nincs fullosan a PCI slotban a kártya. Olyan értelemben, hogy ha nem foglalkozok a lyukakkal és hagyom hogy elálljon a gép hátuljától a fém akkor lehet mélyebbre is nyomni a kártyát a foglalatba ha nem is sokkal (talán 1mm). Most így összeszereltem, hogy nincs tökik benyomva a helyére, és működik. Akkor szerintem ez van, gondolom nem kell vele foglalkozni.

    Feltettem hozzá ezt az Asus DX Audio Centert. Van hozzá valami leírás, hogy melyik beállítás mire jó?

    Egyelőre még nem a Siberia-t dugtam rá, hanem a döglődő régi Roccat Kave-m. Különbséget nem hallok a korábbi megoldáshoz (alaplapi integrált) képest. Eddig is szépen szólt, ezzel is. (Asus Xonar DX)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák