Új hozzászólás Aktív témák

  • Ursache

    senior tag

    válasz Rent #3 üzenetére

    Na, nekem kb aug eleje óta van meg a gép, maximálisan meg vagyok elégedve vele! Ez a 17,3" nagyon brutál a 15,6"-hoz képest, most már az összes sima asztali laptop olyan kicsinek tűnik :D bele sem merek gondolni alienware nagíbácsinak az m18x-asába... Viszont nagyon jó, hogy matt a kijelző, meg eleinte 1366*768 volt, váltáskor majd megvakultam, de már megszoktam, hogy minden kisebb :D prototype 2 fullon fut, crysis 2 full hd-ban advanced, dirt 2 high meg full hd, serious sam 3 ultra cpu és high gpu + ultra textúrák... bika gép ez! Egyedül azt sajnálom, hogy gx660m-et nem tudom letiltani és igénybe venni a HD4000-ret... asus bácsi nem adta ki a full biost! Sokan szívják a fogukat, pl én is... Amúgy elvileg egy jól megtekert nvflashelt gtx660m lepörgi a húzott gtx670m-et, fermi vs kepler... kepler jobb, ennyi! Először 670-eset akartam, de annak horribilisen magas az ára, meg így utólag elvileg nem is éri meg, 660 a frissebb, jobb :) Igen, nekem is fontos volt a 2 háttértár tárhely, ugyanis SSD-ben gondolkodtam, a félterrás vinyó kapott is egy intel 520 480gb-os cimborát, meg vettem még 8gb ramot, így már 16gb a rendszermemória, meg majd 500gb-os vinyó helyett jó lenne a terrás, és akkor megnyugszik a lelkem :) Szerintem gyönyörű képe van, kiváló dizájn, 4,5kg nem is olyan sok... nőknek nem ajánlott persze, de mindenki volt iskolás 6-7-8kg-val a hátán... És igen, eleinte én is Y580-at néztem, vakerán, 265k-ért krandon, de láttam, kradiumban, hogy g75vw csak 339k körül van... mondom álmaim gépe!!! Még régen youtube-on, azt hiszem g73-asat láttam, hogy a csóka gta 4-ezett, na mondom... :D 265 vs 339 + elkezdtem keresgélni, találtam is gépet, itt ph-n, nagyon jó áron adta a kolléga: 307-ből meg is vettem a gépet, sajnos táska és egér felejtős, csak a két nagyobb társához adnak... pedig nem ártott volna, na sebaj, van hozzá kábelkötegelő, origi asus lcd cleaner, rog matricák, rog hátszél, folyamatosan frissülő driverek, minden kutyafasza! 307k + 7k (ram) + 55k (ssd) tehát kerekítve 370.000 ft-ból lehet venni egy felsőkategóriás gépet, ami szinte minden igényt kielégít, gtx660 húzva lepörgi a húzott gtx670-es, tehát fölötte már csak gtx675 és gtx680 van, gtx680 irreálisan drága még, 3610qm-es proci mindenre elég, sok is! De akinek nem lenne elég a teljesítmény az tényleg vegyen valami alienware-t, dual gpu-val, meg QX-es procival 700-800-ért... meg fölötte :)

    Lényeg: maximálisan bevált a laptop, 5/5!

    [ Szerkesztve ]

    https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

Új hozzászólás Aktív témák