Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TommyGun

    őstag

    válasz FollowTheORI #1244 üzenetére

    Szerintem meg rosszul tudod, mikor kijött akkor a középkategória teteje volt, nem kevés helyen hozta a 7850 teljesítményét a 7770-nél meg átlagban 30%al gyorsabb, épp a PHs cikk miatt választottam ezt a kártyát annó, az új AMD számozási rendszerben is ez a köz.kategória legfelső kártyája.
    Mindenesetre ez teljesen lényegtelen ebből a szempontból.

    Nem ma kezdtem és találkoztam már rosszul optimalizált játékkal nem is egyel.
    De ez ritkán szokott úgy történni, hogy ugyanazon motort ugyanazon fejlesztőcsapat ugyanazon játékának folytatása ilyen hulladék legyen. Gyak. azon kívül, hogy új területet történetet kreáltak nincs változás a játékban. Assa 2 + BrotherH + Revelation is egyazon motor volt és miliméterre pontosan ugyanúgy futottak.

    Ráadásul itt van egy játék ami PCn a grafika csúcsát jelenti, és nem titkoltan mindig valóban a csúcskonfigokra csinálják a játékaikat, nevezetesen a crysis 2-3 ami ennél a motornál sokkal többet tud, még az is jól fut, tehát ez itt egyértelműen nem konfig probléma sokunknál, ne állj be a sorba és mond azt hogy vegyek jobbat, ne bólogass nekik kérlek, szimplán az UBI gyökér gyülekezet, ahogy bizonyíthatóan bele is szartak az egész PCs portba.

    Azt meg meg se említem hogy van akinek 78xx 79xx-es kártyákkal se viszi folyamatosan a 60fps-t...
    79xx-es kártyánál hogy vegyen jobbat a kollégám? Vegyen kettőt? :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

Új hozzászólás Aktív témák