Új hozzászólás Aktív témák

  • Popalcsek

    tag

    válasz fenergie84 #239 üzenetére

    Az ARMA csak a hátteret biztosítja (úgy ahogy) a szimulációhoz, ha valaki majmot alakít benne azzal nem lehet mit tenni :D
    Persze ha valakinek az a szórakoztató, hogy össze vissza repked, akkor tegye, hiszen ez egy játék, az a szerepe, hogy szórakoztassa a gazdáját. Rankos szerveren én is jártam már, kattingattam is össze vissza, hogy "mijéééé nem tudok beszállni...ááááá" aztán rá kellett jönnöm, hogy csak bringával mehetek max. Na persze egy URALba be tudtam ülni, azt meg egy roppant magas rangú arc felemelte kopterrel, egy darabig himbálóztam, lógtam az erdő felett, aztán végül a leszállás már nem ment a srácnak, és persze csak én robbantam fel, így disconnect :O
    De ettől még vicces volt ott ringani "kanyarokban"...
    A parancsokra senki nem fog hallgatni csak úgy, mert mindig mindenki okosabb a másiknál, plussz nem kis megszállotságot igényel hogy full vérkomolyan játsszon ezzel az ember fia.
    Még én is sokszor megvadulok, és olyan dolgokat teszek amin bármely őrült US marine megbotránykozna, persze általában az ilyen akcióknak respawn a vége :DDD
    Ha gondolod keress meg priviben és esetleg valamelyik este próbálhatunk egy közös zúúúúzást :P

Új hozzászólás Aktív témák