Új hozzászólás Aktív témák

  • chegauvara

    csendes tag

    válasz Popalcsek #249 üzenetére

    Na még annyi, és ezt tényleg zárjuk le (mások miatt). Nem a STALKER miatt vannak problémáim az arma2-vel, nagyon sokféle fps-játékot szeretek. Például a GRAW2 szintén egy nagy kedvencem, és ott sem a menj és öldökölj stílussal jutsz előrébb. Nekem az ARMA2-ben tényleg csak az fáj, hogy egyszerűen nagyon szarul muzsikál teljesítmény szempontjából, és sajnos ahogyan hallottam a Core i7 és GTX 2xx pároson is nagyon csalódottak voltak a fiúk, sőt. Szóval az ARMA2 simán bekerülne a "szivembe" arra a helyre mint a STALKER, vagy a GRAW2, de ez csak akkor lehetséges,ha majd játszhatóvá válik, nekem a játszhatósági határ az 30 fps körül van. Az ARMA2 városban bezuhan 20 alá az én konfigomon, na az már egyenesen élvezhetetlen. A másik érdekes amit tapasztaltam, hogyha bemegyek a fegyverraktárba, ott simán szuper 42 fps-el megy a móka, ez is azt bizonyítja, hogy a CPU-n hal meg a történet az AI miatt, de szerintem egy amd athlon 64 x2 6000+ (3.1GHZ) még ma sem akkora hulladék gagyi proci, hogy csak ennyit tudjon. Egy "közepes" gépen mint az enyém, közepes beállításokkal mennie kéne, és nem 22 fps-el. Na majd az 1.14-es patch már biztosan jobbá teszi ezt a gámát. :DD

    che

Új hozzászólás Aktív témák