Új hozzászólás Aktív témák

  • chegauvara

    csendes tag

    válasz Popalcsek #241 üzenetére

    Valószínűleg egy kicsit másképpen mérjük a dolgokat (de ez nem baj) :). Én nagy STALKER fan vagyok amúgy másodállásban, és ott például sikerült úgy belőni a gépigényt, hogy az megfeleljen a valóságnak (ez igaz az Ubisoft taktikai fps-eire is). A mostani "KÖZEPES" :D gépemmel simán átlag 60 fps-el tolom a Clear Sky-t,persze az is akad 200m-enként egyet, de egészen más az érzet az átlagosan magas fps értékek miatt, és hát számomra a látvány lenyügöző a STALKER-ben (míg ezt nem tudom elmondani az ARMA2-ről, high settings-ben sem). A stalker is Open World játék, mégha nem is egybefüggő 220-on akárhány négyzet kilométer területtel. Igen nagyon sok játéknál van egy kis difi a gépigény és a valóság között, csak az ARMA 2 esetében egy egész szakadékról van szó. Pont ezért van átverés feeling-e ennek a dolognak (számomra). És tényleg nem arról van szó, hogy beraktam mindent full high-ba, és úgy szaggat, hanem simán átlagos beállításokkal van probléma. Ez viszont gáz. Viszont (számomra) sem látványra, sem játékélményre nem adja azt, mint amit követel hozzá. Szerintem az OFP 2 úgy fog futni ahogyan azt elvárjuk most, és igen valószínűleg arcade-osabb lesz, ez viszont nem jelenti azt, hogy csak hentelés lesz végig. Az 1 hónap optimalizálás arról szólt, hogy miként lehet kicsikarni egy kicsivel magasabb fps-t a játékból, nem arról, hogy egyáltalán nem ment.

    che

Új hozzászólás Aktív témák