Új hozzászólás Aktív témák

  • Popalcsek

    tag

    válasz chegauvara #240 üzenetére

    Talán azért mégsem kell temetni a dolgot még... Amúgy ha visszagondolunk, akkor amikor kijött a többi hasonló gamma (OFP, ARMA1) akkor sem volt messze átlagos a gépkövetelmény. Sajnos jelenleg ez a tendencia, az emberek élethübb fizikát, jobb AI-t szeretnének, meg is kapják, csak utána fel vannak háborodva, hogy nem megy az akkor éppen átlagosnak mondható gémer konfigon (mint pl a GTA4-ből is mekkora balhé volt)
    Sajnos a játékok viszik előre a PC-s szekeret, nélkülük a hadveres cégek felköthetnék magukat, mert ugye egy 3-4 éves gépen simán minden feladatot el lehet végezni egy átlagember számára, csak játszani alkalmatlan. Pláne a mostani hanyatló helyzetben jobban rá vannak szorulva erre a "kényszerítő" megoldásra. Persze nem sajnálom én őket, és nem is fogom a pártjukat, teljesen nevetséges amit pl. a VGA piacon csinálnak, de ez van ezt kell szeretni. Nem mondom, hogy az ARMA2 hibátlan (messze nem), és minden elvárásomnak megfelel, de jelenleg ez van, ezt kell szeretni, és nekem sikerült megszeretni. Persze jön az OFP2, de ha a kiadót figyelembe vesszük, és azt, hogy az ilyen jellegű harci szimulációra elég vékony az igény, akkor jó esély van arra hogy tömör gyönyör lesz (persze megfelelő vason, és nem mintha az arma2 nem lenne nagyon szép megfelelő beállításokkal), de egy arcade fos, hogy nagy tömegeknek lehessen eladni világszerte.
    Patch 1.03... hát eget rengető újdonságokat nem fedeztem benne fel én sem, de majd lesz ez jobb is. Azt felesleges is elvárni egy ilyen patchtől, hogy érezhető teljesítményjavulást fog eredményezni, és nem megbántani akarlak, de bizony a géped felett egy kicsit eljárt az idő (ez sajna mindegyikőnket utolér), és jelenleg középkategóriának sorolható be. nekem speciel megizzasztja a VGA-mat, főleg ebben a melegben, bár könnyen lehet hogy az egész rendszer melegedése hat így szegény kártyára. Azt hogy 1 hónapig optimalizálod az ARMA2-őt hogy menjen a gépeden rendesen nem is értem. Mindenki tudta a megjelenés után, hogy bizony a javasolt konfigot erősen alul saccolták a srácok (ez meg mostanában divat lett, mert ki a fene veszi meg, ha csak 60 magos procikon megy, 4 VGA-val), és a DEMO-t azért adták ki (más kiadókkal szemben, akik ezt le sem szarják), hogy meg tudd sasolni a gépeden, megfelel e a látvány, vagy nem. Ne legyen igazam, de az OFP2 vagy gagyi lesz (már ha egyszer sikerül kiadniuk, és nem csúsznak még 1 évet), vagy hasonló izom gép kell majd hozzá, hogy úgy élvezhessük, ahogy szeretnénk... :R

Új hozzászólás Aktív témák