Új hozzászólás Aktív témák

  • chegauvara

    csendes tag

    Sziasztok! Kijött a régóta várt 1.03-as patch. Mindenki arra számított, hogy ez lesz végre a nagy performance patch. Hát semmit nem javít a teljesítményen, sőt városban mintha még jobban beakadna. El sem tudom mondani mennyire csalódott vagyok ebben a játékban (én ráadásul megvettem, optimistán). Az ajánlott feletti konfigom van, de több mint szánalmas a futása. Ráadásul nem használja ki sem a videókártyát, sem a procit maxon, érthetetlen. Alig emelkedik a videó kártya hőmérséklete, a procit meg szintén nem hajtja 100%-on, de legalább lassú. Szerintem egy 9800 GTX+ (512 MB)-al, AMD Athlon 64 X2 6000+ (3.1 GHZ)-el és 4 GB 800 DDR2 ram-mal, átlagos játék beállításokkal egy kicsit többet is lehetne várni mint átlag 22 fps a küldetésekben, városban meg 20 fps alatt, akár 13-ig is leesik. Kipróbáltam az összes optimalizációt, amit felleltem az interneten, volt ami segített, de a többség semmit nem ért. Én ezt az egész ARMA2-t egy átverésnek érzem, és továbbra is várom a BIS azon információját, hogy akkor mi is az a konfig amin normálisan mondjuk átlag 30-35 fps-el lehet tolni a gámát, annélkül, hogy lehullanánk 25 fps alá. Amikor a Crysis kijött az is egy átverés volt, akkor azt gondoltam ezt nem lehet überelni, hát a BIS-nek most sikerült. És akkor jönnek azzal a dumával, hogy mennyire skálázható, hát rohadtul nem, szinte mindegy mit állítassz be, jelentősen egyik irrányban sem változik a teljesítmény, ez viszont azt jelenti, hogy nagyban proci függő, de akkor meg miért nem használja 100%-on a 2 magot!?!?!Szóval gratulálok BIS, kidobott pénz volt, majd 2 év múlva már biztosan jól fog futni. Remélem az Operation Flashpoint 2 kárpótol ezért a szenvedéssel eltöltött 1,5 hónapért, ami szinte csak arról szólt, hogyan állítsam be úgy az ARMA2-t, hogy játszható legyen, véletlenül sem arról amiért alkották. Nekem ez az 1.03-as patch volt az utolsó pont, sokat vártunk rá, de szart sem ér.

    che

Új hozzászólás Aktív témák